Logo firmy: EuroMat Mateusz CiechomskiEuroMat Mateusz Ciechomski
Okna, drzwi, parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażow...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Przedsiębiorstwo Techniczne Signal Jacek DominPrzedsiębiorstwo Techniczne Sig...
- systemy detekcji gazów MSR Electronic - systemy parkingowe MSR...
Logo firmy: Zakład Remontowo-Budowlany Stefan IwanekZakład Remontowo-Budowlany Stef...
Oferujemy szeroki zakres usług remontowo-budowlanych: - malowan...

Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Emil Jurek Czyrkiewicz

Emil Jurek Czyrkiewicz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7676  

Firma w Odi.pl

ponad 19 lat

Miejscowość

Starogard Gdański

Rok założenia

1992

Zatrudnionych

11-20

Telefon

572 ... pokaż tel.572 912 600

Adres WWW

Brak danych

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy

Opis firmy Emil Jurek Czyrkiewicz

Przedsiębiorstwo nasze ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę na stolarkę okienną PVC. Od 16-u lat produkujemy okna i drzwi balkonowe dla budownictwa mieszkaniowego oraz budynków użyteczności publicznej na bazie materiałów niemieckich oraz polskich. Wszystkie wyprodukowane przez nas okna posiadają wewnętrzny profil ze stali ocynkowanej, szyby typu Termofloat 4*16*4 k=1,0, okucia obwiedniowe z mikrowentylacją spełniające najwyższe normy europejskie oraz atesty ITB i PZH.

Produkujemy także z aluminium ciepłego i zimnego z przegrodą termiczną. Szeroka gama naszych produktów obejmuje: okna i drzwi, okna-drzwi przesuwane, ogrody zimowe, werandy. Wyroby te odpowiadają wymaganiom polskim oraz zachodnioeuropejskim dotyczącym ochrony cieplnej budynków, wytrzymałości, szczelności, akustyki i infiltracji powietrza.

Aktualizacje cen jak i transport należy uzgadniać każdorazowo.
W celu uzyskania innych, bardziej szczegółowych informacji lub spotkania z nami zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony www.

Oferta firmy

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nowy produkt na rynku Polskim, jakim jest folia hydroizolacyjna EPDM z kauczuku. Szeroki zakres zastosowania EPDM począwszy od pokryć dachowych, dachów zielonych, zbiorników wodnych itp. został przedstawiony w załączonym katalogu.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą się Państwo przekonać o wysokiej jakości produktów zawartych w katalogu Prelasti. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji odnośnie prefabrykacji oraz ceny prosimy o kontakt.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »