Logo firmy: Przedsiębiorstwo Techniczne Signal Jacek DominPrzedsiębiorstwo Techniczne Sig...
- systemy detekcji gazów MSR Electronic - systemy parkingowe MSR...
Logo firmy: Zakład Remontowo-Budowlany Stefan IwanekZakład Remontowo-Budowlany Stef...
Oferujemy szeroki zakres usług remontowo-budowlanych: - malowan...
Logo firmy: EuroMat Mateusz CiechomskiEuroMat Mateusz Ciechomski
Okna, drzwi, parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażow...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Posadzkarstwo usługi budowlane Jolanta Sokół

Posadzkarstwo usługi budowlane Jolanta Sokół

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2143  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Kołbiel

Rok założenia

1986

Zatrudnionych

5-10

Telefon

606 ... pokaż tel.606 269 333


Opis firmy Posadzkarstwo usługi budowlane Jolanta Sokół

Jesteśmy, rodzinną firmą wykonującą posadzki z żywic ( epoksydowe , poliuretanowe , metakrylowe) oraz inne prace remontowo-budowlane, istniejącą od 1986 roku. Do realizacji zamówień wykorzystujemy technologie różnych firm, aby lepiej dostosować się do wymagań stawianych przez naszych klientów.

Oferta firmy

Oferowane przez nas rozwiązania cechuje duża wytrzymałość mechaniczna, chemiczna i termiczna oraz atrakcyjny wygląd. Pozwalają one również na utrzymanie powierzchni w odpowiedniej czystości. Wszelkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają aprobatę techniczną i atesty higieniczne wymagane m.in. w branży spożywczej. W naszej ofercie posiadamy systemy żywiczne gładkie i antypoślizgowe zawierające naturalne lub barwione kruszywo kwarcowe. Wykonujemy również posadzki antyelektrostatyczne, pozwalające na odprowadzenie niepożądanych ładunków elektryczności statycznej, szczególnie polecane w lakierniach, laboratoriach czy strefach zagrożenia wybuchem. Uniwersalność materiału i warstwowy system wykonywania pozwalają na dopasowanie do bardzo szerokiego zakresu wymagań zarówno estetycznych jak i odpornościowych. Przyjmujemy również zamówienia na naprawę lub renowację istniejących posadzek żywicznych oraz prace przygotowawcze takie jak frezowanie czy szlifowanie betonu. Pragniemy podkreślić, że w zakresie realizacji robót posadzkarskich działamy w oparciu o sprawdzone technologie, wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości materiały krajowych producentów. Gwarantuje to należyte i terminowe wykonywanie prac, zgodnie z ustaloną technologią.

Obszar działania firmy

Warszawa, Otwock, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Góra Kalwaria, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Garwolin, Lublin, Ryki, Nadarzyn, Łochów, Wyszków

Marki w ofercie firmy

Si-Tech, Sto, Hufgard, Tikkurila, PPG, Nexler, Revo System

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »