Logo firmy Firma KiM

Firma KiM - produkty/usługi

 (3 opinie) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Firma KiM

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Firma KiM. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

BIO produkty HWR-CHEMIE- BACTOCLEAN®-FLOW art.nr 8510 - służy do usuwania tłuszczów z separatorów tłuszczy, rur kanalizacyjnych, odpływów kuchennych oraz likwidacji zapachów wydzielających się z tych urządzeń. - BACTOCLEAN®-FRESH art.nr 8520 - służy do ... czytaj dalej »
WAFA-EX  środek do usuwaia farb emulsyjnychWAFA-EX, specjalny rozpuszczalnik do usuwania farb · Ze ścian, fasad, murów · Polecany do farb dyspersyjnych, olejowych i innych fasadowych · Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz WAFA-EX jest bezpieczny i niezawodny w stosowaniu ... czytaj dalej »
HWR-COMP  seria produktów do czyszczenia i pielęgnacjiWysokiej jakości kompletny asortyment ekologicznych środków czyszczących i pielęgnujących do komputerów i ich oprzyrządowania, oraz innych urządzeń biurowych (telefony, faxy, kserokopiatki, maszyny do pisania itp) COMP-CLEAN®- delikatny środe ... czytaj dalej »
Płyny myjące i nabłyszczające do zmywarek automatycznychŚrodki myjące: art.nr.2122 G 30 F od 0,15 do 0,3 % - w zależności od stopnia zabrudzenia i twardości wody. Super koncentrat czyszczący do przemysłowego mycia w zmywarkach . Dzięki wysoko aktywnym substancjom doskonale myje silnie zabrud ... czytaj dalej »
SUN-DES koncentrat myjąco dezynfekcyjnySUN-DES to specjalistyczny preparat stosowany tam gdzie wymagane jest częste czyszczenie połączone z dezynfekcją powierzchni kontaktującej się z ludzką skórą. · W solariach płyt akrylowych łóżek opalających · W saunach ławek · W ... czytaj dalej »