Logo firmy Gracjan Pierzchała Ever Rose

Ever Rose

 (2 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 586  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Krzemieniewo

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

661 ... pokaż tel.661 908 394

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Ever Rose

Internetowa kwiaciarnia Ever Rose, specjalizująca się w sprzedaży żywych, stabilizowanych, wiecznych róż w eleganckich i nowoczesnych flowerboxach. Stabilizowane kwiaty charakteryzują się zachowaniem wyglądu i świeżości nawet przez kilka lat! - i to bez konieczności ich pielęgnacji!

Wieczne róże to prawdziwe kwiaty, które dzięki poddaniu procesowi stabilizacji, są idealnym połączeniem dla tych, którzy cenią sobie piękno żywych roślin przy jednoczesnym zachowaniu ich trwałości na bardzo długi czas.

Bukiety są idealne na prezent dla każdej kobiety i sprawdzają się zarówno jako ozdoba w mieszkaniu jak i w salonach, biurach, studiach, czy wszelkiego rodzaju pomieszczeniach w których kwiaty nie będą miały bezpośredniego kontaktu z wodą i słońcem.

Kwiaty wymagają minimalnej pielęgnacji, aby służyły przez lata nie wolno ich podlewać ani wystawiać na bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi.

Oferta firmy

Oferujemy stabilizowane kwiaty w różnych wariantach kolorystycznych, w eleganckich pudełkach, które również występują w różnych kolorach, rozmiarach, a nawet z różnych materiałów (np. welurowe).

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »