Logo firmy: Mimo Multimedia Dobre Strony Internetu Wieńczysława Buda-PełczyńskaMimo Multimedia Dobre Strony In...
- strony internetowe, - sklepy internetowe, - strony www z pa...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: WEB 200 Tomasz LatusekWEB 200 - Tomasz Latusek
Projektowanie nowoczesnych stron oraz sklepów internetowych.
Logo firmy: Lampadina Marta BabikLampadina Marta Babik
Lampy wiszące, lampy stojące - podłogowe, lampy biurkowe, plafony...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy S 90 Michał Ptak

S 90 Michał Ptak

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 8370  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

Rok założenia

2008

Zatrudnionych

1-4

Telefon

880 ... pokaż tel.880 432 882


Opis firmy S 90 Michał Ptak

S 90 | Pozycjonowanie i tworzenie stron od kilkunastu lat wspiera klientów, prowadząc kampanie reklamowe SEO w internecie. Nasza firma usługę pozycjonowania stron internetowyc świadczy od wielu już lat. Wyróżnia nas długoletnie doświadczenie, zdobyte podczas prowadzenia różnych kampanii. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, za które rozliczamy się tylko na podstawie osiągniętych efektów. Cena pozycjonowania jest naprawdę niska w porównaniu do innych form działań marketingowych. U nas płaci się tylko za wypracowane pozycje, a więc realne efekty pozycjonowania.

Wśród naszych usług SEO, oprócz pozycjonowania, jest również oferta na prowadzenie kampanii linków sponsorowanych. Reklama ta przynosi równie dobre efekty, więc jest bardzo dobrym uzupełnieniem pozycjonowania. Nasza obsługa linków sponsorowanych jest prowadzona przez doświadczonego pozycjonera, posiadającego liczne certyfikaty AdWords oraz wieloletnie doświadczenie w tego typu kampaniach.

Jako firma specjalizująca się w reklamie internetowej posiadamy także tworzenie stron internetowych. Nasza oferta na tworzenia stron jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie. Każdą stronę internetową tworzymy zgodnie z indywidualnymi potrzebami, wykonując funkcjonalności zgodnie z projektem. Dodatkowo nasze strony internetowe posiadają grafikę zaprojektowaną zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klienta. Nasze tworzenie stron to profesjonalna usługa, dzięki której Państwa firma może stać się widoczna w internecie, a przy tym łatwiej dostępna dla potencjalnych klientów. W zakres naszych usług wchodzi także pisanie tekstów. Tworzymy treści na strony internetowe oraz na indywidualne potrzeby klienta. Działamy kompleksowo, a nasze tworzenie stron, pozycjonowanie oraz pisanie tekstów to usługi, dzięki którym od razu możecie Państwo wypromować swoją firmę w internecie.

Współpraca z naszą firmą jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z nami, a my dla Państwa przygotujemy cennik na pozycjonowanie lub wycenę strony internetowej. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, doradzając najlepsze rozwiązania dla Państwa firmy. Dla stałych klientów posiadamy specjalne promocje na pozycjonowanie oraz pozostałe nasze usługi, wśród których polecamy również projektowanie graficzne dla firm, identyfikacja wizualna firm, czy też inne działania marketingowe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Skontaktować się można z nami telefonicznie oraz poprzez e-mail. Zapraszamy do współpracy, bo cena za nasze usługi jest zawsze bardzo konkurencyjna.

Oferta firmy

- pozycjonowanie stron internetowych
- tworzenie / projektowanie stron internetowych
- obsługa linków sponsorowanych
- tworzenie tekstów
- tworzenie grafiki
* projektowanie logo
* projektowanie ulotek
* projektowanie plakatów
* projektowanie banerów
- hosting

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »