Logo firmy TOM-EL Tomasz Serafin

TOM-EL Grzejniki Elektryczne dla Przemysłu i Budownictwa - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy TOM-EL Tomasz Serafin

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę TOM-EL Tomasz Serafin. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Mata grzejna elektrycznaElektryczne maty grzejne do ogrzewania podłogowego. Samoprzylepne paski ułatwiają montaż. Siatkę maty można rozcinać do dowolnych kształtów. Kabla maty NIE WOLNO SKRACAĆ! Duży typoszereg mocy i wymiarów. W ofercie maty jednostronnie zasilane i ... czytaj dalej »
Ogrzewanie przeciwoblodzenioweDostawa i montaż ogrzewania przeciwoblodzeniowego schodów, podjazdów, tarasów. Swoim klientom proponujemy sprawdzone rozwiązania techniczne i materiały wyłącznie renomowanych producentów branży ogrzewania elektrycznego. Zapewniamy pomoc w doborze ... czytaj dalej »
Grzejniki RRHUżebrowane grzejniki elektryczne RRH wykorzystuje się w zakładach przemysłu spożywczego, browarach, zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków i sortowniach odpadów. Wysoki stopień ochrony IP66 umożliwia stosowanie ich w pomieszczeniach wilgot ... czytaj dalej »
Grzejniki w wykonaniu przeciwwybuchowym ExPrzeciwwybuchowy grzejnik powietrza do stosowania w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem gazów i par cieczy palnych dowolnej grupy wybuchowości : IIA, IIB,IIC i klas temperaturowych T1,T2,T3,T4 oraz Strefy 1 i 2 . Grzejniki mogą być stosowane w obiek ... czytaj dalej »
Nagrzewnice powietrza w wykonaniu przeciwwybuchowym ExPrzeciwwybuchowy grzejnik powietrza z wentylatorem do stosowania w suchych pomieszczeniach o charakterze przemysłowym takich jak: rafinerie ropy naftowej, platformy wiertnicze, zakłady chemiczne, papiernicze, magazyny ,oczyszczalnie ścieków i inne ... czytaj dalej »