Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Pracownia Granitu Sp. z o.o.Pracownia Granitu Sp. z o.o.
Pracownia Granitu - doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące ...
Logo firmy: MAX - Remonty i Wykończenia Maksym NyshMAX - Remonty i Wykończenia Mak...
Jesteśmy firmą remontową oferującą kompleksowe usługi dla mieszka...
Logo firmy: B.S. Trans-Dach Bogdan SierotaB.S. Trans-Dach Bogdan Sierota
- materiały dachowe - akcesoria dachowe - systemy rynnowe - ok...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy TOM-EL Tomasz Serafin

TOM-EL Tomasz Serafin - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy TOM-EL Tomasz Serafin

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę TOM-EL Tomasz Serafin. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Mata grzejna elektrycznaElektryczne maty grzejne do ogrzewania podłogowego. Samoprzylepne paski ułatwiają montaż. Siatkę maty można rozcinać do dowolnych kształtów. Kabla maty NIE WOLNO SKRACAĆ! Duży typoszereg mocy i wymiarów. W ofercie maty jednostronnie zasilane i ... czytaj dalej »
Ogrzewanie przeciwoblodzenioweDostawa i montaż ogrzewania przeciwoblodzeniowego schodów, podjazdów, tarasów. Swoim klientom proponujemy sprawdzone rozwiązania techniczne i materiały wyłącznie renomowanych producentów branży ogrzewania elektrycznego. Zapewniamy pomoc w doborze ... czytaj dalej »
Grzejniki RRHUżebrowane grzejniki elektryczne RRH wykorzystuje się w zakładach przemysłu spożywczego, browarach, zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków i sortowniach odpadów. Wysoki stopień ochrony IP66 umożliwia stosowanie ich w pomieszczeniach wilgot ... czytaj dalej »
Grzejniki w wykonaniu przeciwwybuchowym ExPrzeciwwybuchowy grzejnik powietrza do stosowania w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem gazów i par cieczy palnych dowolnej grupy wybuchowości : IIA, IIB,IIC i klas temperaturowych T1,T2,T3,T4 oraz Strefy 1 i 2 . Grzejniki mogą być stosowane w obiek ... czytaj dalej »
Nagrzewnice powietrza w wykonaniu przeciwwybuchowym ExPrzeciwwybuchowy grzejnik powietrza z wentylatorem do stosowania w suchych pomieszczeniach o charakterze przemysłowym takich jak: rafinerie ropy naftowej, platformy wiertnicze, zakłady chemiczne, papiernicze, magazyny ,oczyszczalnie ścieków i inne ... czytaj dalej »