Logo firmy: Studio Inpress Adam WyrwasStudio Inpress Adam Wyrwas
Oferujemy: - billboardy - tablice reklamowe - druk wielkoforma...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Grupa Promocyjna Maxpoint - Agnieszka Starak-BartoszukGrupa Promocyjna Maxpoint - Agn...
- organizacja imprez - konferencje - szkolenia - imprezy masow...
Logo firmy: Agencja Hostess InPlus Katarzyna Kural-ŻytkowiczAgencja Hostess InPlus Katarzyn...
Oferujemy Państwu szereg usług, na terenie i w okolicach Krakowa,...

Reklama neonowa dla hoteli

Id produktu: 20543 Data dodania: 18.05.2023
Reklama neonowa dla hoteliNeonowe napisy nie muszą ograniczać się tylko do recepcji czy holu. Mogą stanowić doskonały element dekoracyjny również w pokojach hotelowych. Wykorzystanie oświetlenia w tej formie pozwoli gościom poczuć się wyjątkowo i umożliwi stworzenie atmosfery dostosowanej do konkretnych potrzeb.

Sypialnia - Neonowy napis umieszczony nad łóżkiem lub na ścianie w pobliżu stanowi doskonały punkt centralny pokoju. Może to być inspirujący cytat, logo hotelu lub dowolny inny napis, który przyciągnie wzrok i wprowadzi odpowiedni nastrój.

Łazienka - W łazience neonowe napisy mogą pełnić funkcję subtelnej iluminacji. Umieszczone na lustrze lub ścianie, nadadzą wnętrzu oryginalny charakter, jednocześnie tworząc delikatne światło, które sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Restauracja - Neonowe napisy świetnie komponują się również w restauracjach hotelowych. Mogą stanowić atrakcyjne oznaczenie poszczególnych stref, jak również tworzyć wyjątkowy klimat w głównej sali. Inspirujące napisy lub nazwy potraw mogą przyciągnąć uwagę gości i podkreślić charakter kulinarnych doznań.

Strefa relaksu - Jeśli hotel posiada strefę spa, neonowe napisy stanowią doskonały dodatek, który wprowadza atmosferę odprężenia. Umieszczone przy jacuzzi, saunie lub w strefie masażu, tworzą przyjemne i delikatne światło, sprzyjające relaksowi i regeneracji.

Zadaj firmie pytanie o produkt:

Liczba odwiedzin wpisu: 30
  • Poleć produkt na:  
     
     
Opinie o firmie:
 dodaj opinię

Produkt firmy:

Reklama świetlna
Komentarze:
Jeszcze nikt nie zamieścił komentarza do produktu.
Twój będzie pierwszy. Zapraszamy.