Logo firmy: Przedsiębiorstwo IRGA Ireneusz GasiewiczPrzedsiębiorstwo IRGA Ireneusz ...
Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemyslowych. Drzwi stalowyc...
Logo firmy: Piotr WęcławiakDaruma Projekt - biuro projektowe
Doświadczeni architekci wykonają dokumentację projektową
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Sklep Brąz wyroby z mosiądzu, upominki orientalne Elżbieta Merks-JasieńskaSklep Brąz wyroby z mosiądzu, u...
Wyroby z mosiądzu: - zegary - świeczniki - zestawy kominkowe ...

Rolety garażowe z montażem na całym Śląsku i Podbeskidziu. Szybkie terminy realizacji. Tanio.

Id usługi: 20616 Data dodania: 02.11.2023
Rolety garażowe z montażem na całym Śląsku i Podbeskidziu. Szybkie terminy realizacji. Tanio.Promocja "WIOSENNA" minus - 7% ważna do 27 kwietnia 2024 r.
plus BONUS ZAMEK na otwór od korby GRATIS lub dodatkowy pilot.
Nowe ceny po obniżce
1./ ROLETY GARAZOWE MINI o pow. do 8,0 m2 z profilu PA52 za 369 zł/m2
 kaseta o wymiarze 21x21 cm, które pasują do niskich garaży !
2./ ROLETY GARAŻOWE MIDI do 11,5 m2 z profilu PA55 za 413 zł/m2, kaseta midi 25x25 cm

należy doliczyć jeszcze silnik NHK, sterowanie  oraz VAT 8% ( garaż w budynku mieszkalnego ) lub 23%

Rolety garażowe to stały element architektury naszych czasów. W naszej ofercie znajdują się także bramy skrzydłowe i rolowane. Każdy rodzaj bramy garażowej pozwala na lepsze wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Ważne jest więc dopasowanie bramy garażowej adekwatnie do garażu i jego otoczenia. Garaż jest niezbędnym pomieszczeniem dla posiadaczy samochodu, a dopasowana brama garażowa ma za zadanie zabezpieczyć wejście do niego.
Oferowane przez nas rolety garażowe różnią się sposobem otwierania i zamykania, a także zapotrzebowaniem przestrzeni. Przy krótkich podjazdach lepiej wybrać rolety garażowe, gdyż brama skrzydłowa potrzebuje więcej przestrzeni do jej otwarcia. Zapewniamy, że dobrze dobrana roleta garażowa z naszej oferty zapewni wygodę użytkowania i zabezpieczenie przed wtargnięciem do środka niepożądanych osób.

Proponujemy Państwu dokonanie pomiarów i montaż rolet garażowych przez naszych specjalistów. Służą oni również profesjonalnym doradztwem technicznym i pomocą w wyborze najodpowiedniejszego rodzaju bramy garażowej.
Wszystkie oferowane przez nas rolety garażowe są wysokiej jakości, co w połączeniu z przystępnymi cenami stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę na bardzo konkurencyjnym rynku. Wieloletnie doświadczenie w montażu bram daje pewność długiej ich eksploatacji. Oferujemy specjalistyczny montaż na terenie Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia, a także w Czechach. Często odwiedzanymi przez nas miastami w celu montażu rolety garażowej są Katowice, Żory, Tychy oraz Bielsko-Biała, ale także wszystkie okoliczne miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na podstronach dotyczących poszczególnych rodzajów bram, a szczególnie polecamy ROLETY GARAŻOWE.
SUPER PROMOCJA nowe , niższe ceny z naszym montażem

Zapraszamy do naszej firmy GREEN HOUSE w Buczkowicach k/Szczyrku ul. Wiślańska 633. Udzielimy wszelkich informacji o roletach garażowych. 
PROMOCJA : 2-gi pilot oraz przełącznik do centrali radiowej GRATIS !!!!!

Zadaj firmie pytanie o usługę:

Liczba odwiedzin wpisu: 25
  • Poleć usługę na:  
     
     
Opinie o firmie:
 dodaj opinię

Usługa firmy:

GREEN HOUSE
Komentarze:
Jeszcze nikt nie zamieścił komentarza do usługi.
Twój będzie pierwszy. Zapraszamy.