Logo firmy: BioVitus Krzysztof KrzyszczakBioVitus Krzysztof Krzyszczak
1. Sprzedaż hurtową i detaliczną szungitu, w tym szungitu szlache...
Logo firmy: F.U.H. Salem Leszek MałyszF.U.H. Salem Leszek Małysz
Oferujemy Kolagen Naturalny Inventia: - głęboko nawilża i ujędrn...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Sklep Zielarsko-Medyczny EKO-STYL Anna SzczepańskaSklep Zielarsko-Medyczny EKO-ST...
Zaopatrujemy naszych Klientów w najwyższej jakości naturalne prep...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Konsultacja seksuologiczna osób dorosłych - 50 minut

Id usługi: 20778 Data dodania: 09.06.2024
Konsultacja seksuologiczna osób dorosłych - 50 minutKonsultacja seksuologiczna osób dorosłych w Centrum Terapii Psyche to 50-minutowe sesje, które pomagają rozwiązywać różnorodne problemy seksualne i intymne. Ta usługa skierowana jest do dorosłych pacjentów zmagających się z trudnościami w sferze seksualności niezależnie od orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej.

Konsultacja seksuologiczna w Centrum Terapii Psyche obejmuje:

- Ocena stanu zdrowia seksualnego - Specjalista przeprowadza wstępną ocenę, która pomaga zrozumieć naturę problemu i określić najskuteczniejsze metody terapii.
- Indywidualne podejście - Każda sesja jest dostosowana do specyficznych potrzeb pacjenta, co gwarantuje skuteczność i komfort.
- Bezpieczne i wspierające środowisko - Tworzymy atmosferę zaufania, gdzie pacjent może swobodnie wyrażać swoje myśli i obawy dotyczące seksualności.
- Profesjonalne wsparcie - Nasi wykwalifikowani seksuolodzy oferują profesjonalne porady i strategie, pomagając w radzeniu sobie z problemami seksualnymi, takimi jak zaburzenia erekcji, brak libido, problemy z orgazmem, czy trudności w relacjach intymnych.

W Centrum Terapii Psyche jesteśmy przyjaźni dla osób LGBT. Nasze usługi są otwarte i dostępne dla wszystkich, bez względu na orientację seksualną czy tożsamość płciową. Wspieramy naszych pacjentów w zrozumieniu i zaakceptowaniu siebie oraz w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji intymnych.

Konsultacja seksuologiczna w naszym Centrum to pierwszy krok do poprawy zdrowia seksualnego i ogólnego dobrostanu. Pomagamy zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów, jak i w rozwijaniu lepszego zrozumienia własnej seksualności.

Zapraszamy do skorzystania z naszej konsultacji seksuologicznej. To inwestycja w zdrowie seksualne i lepszą jakość życia.

Zadaj firmie pytanie o usługę:

Liczba odwiedzin wpisu: 18
  • Poleć usługę na:  
     
     
Opinie o firmie:
 dodaj opinię
Komentarze:
Jeszcze nikt nie zamieścił komentarza do usługi.
Twój będzie pierwszy. Zapraszamy.