Logo firmy: HALAN Sprzedaż Artykułów Przemysłowych – J. KankaHALAN Sprzedaż Artykułów Przemy...
W naszym sklepie możesz znaleźć wiele ciekawych artykułów w bardz...
Logo firmy: MGX Infoservice Piotr BiernackiMGX Infoservice Piotr Biernacki
Oprogramowanie firm Minitab i iGrafx. Szkolenia, wdrożenia w zakr...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Syriusz Sp. z o. o.Syriusz Sp. z o. o.
Syriusz oferuje: - oprogramowanie dla firm handlowych, usługowyc...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

 (3 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4552  

Firma w Odi.pl

ponad 15 lat

Miejscowość

Mikołów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

690 ... pokaż tel.690 417 226

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy

Opis firmy Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

Skuteczny i solidny serwis laptopów znanych marek HP ASUS ACER TOSHIBA SONY.
skutczna naprawa komputera przenośnego Naprawiamy i modernizujemy laptopy znanych marek zapewniając im skuteczny serwis. Np. takich jak: Acer , Asus , Aristo , Actina , California , Clevo , Compaq , Dell , Digital , Fujitsu-Siemens , Gericom , laptop HP , IBM , Maxdata , NEC , Network , Optimus , notebook Samsung , laptop Sony vaio, Toshiba i wiele innych.

Sprzedaż notebooków, sklep z laptopami, netbooki.

Dobór odpowiedniego noteboka powinien odbywać sie w oparciu o cenę i potrzeby klienta o ile jedno nie wyklucza drugiego np laptop do gier za cenę 1500zł. Notebook do pracy to zupełnie inny komputer niż laptop na potrzeby internetu i zupełnie inny niż laptop dla studenta architektury na którym bedą wykonywane skomplikowane obliczenia matematyczne oraz rzuty 3D i grafika. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego typu laptopa do zadań, które będą na nim wykonywane.

Projektowanie stron internetowych.

O czego zacząć z reklamą w internecie? To oczywiste posiadanie strony internetowej w tak szybkich czasach jak obecne to już nie tylko przyzwoitość - to konieczność. Czy komukolwiek z Państwa jeszcze chce się sięgać po drukowane formy informacji? Skoro czytacie tą informację śmię twierdzić, że jesteście na tyle nowocześni aby docenić wiedzę pochodzącą z internetu. Strona internetowa , która jest dobrze napisana: posiada odpowiednie meta tagi wewnątrz swojego kodu jak ten najważniejszy TITLE czy kolejny istotny DESCRYPTION oraz KEYWORDS szybko stać się może cennym źródłem informacji i wabikiem dla Państwa klientów.

Oferta firmy

Profesjonalna sprzedaż laptopów zestawów komputerowych oraz naprawa notebooków.

Katowice Mikołów Łaziska Tychy Pszczyna Orzesze Wrocław Knurów Zabrze Ruda śląska Warszawa Chorzów Bytom Sosnowiec Poznań Dąbrowa Górnicza Gliwice - cały Śląsk

- sklepy internetowe
- dotacje na sprzęt
- strony internetowe dla firm.

Projektowanie przez nas Sklepy internetowe działają w Tychach Katowicach Wrocławiu Warszawie Poznaniu. Najnowocześniejsze wielojęzyczne : oprogramowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych obejmuje najczęściej serwisy internetowe CMS - system zarządzania treścią. Są to strony które, umożliwiają łatwą edycję przez użytkownika.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »