Logo firmy: Certpol Sp. z o.o.Certpol Sp. z o.o.
- bezpieczna poczta - szyfrowanie wiadomości - e-podpis - e-fo...
Logo firmy: Artela F.U.Artela F.U.
- Tonery, tusze - profesjonalna regeneracja - Tonery, tusze - or...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Studio Bozon Radosław HutnikStudio Bozon Radosław Hutnik
ANIMACJA KOMPUTEROWA - Tworzenie modeli 3D, realistycznych ani...
Logo firmy Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

 (3 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4418  

Firma w Odi.pl

ponad 14 lat

Miejscowość

Mikołów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

690 ... pokaż tel.690 417 226

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy

Opis firmy Adee-Soft Usługi Informatyczne Adam Kasprzak

Skuteczny i solidny serwis laptopów znanych marek HP ASUS ACER TOSHIBA SONY.
skutczna naprawa komputera przenośnego Naprawiamy i modernizujemy laptopy znanych marek zapewniając im skuteczny serwis. Np. takich jak: Acer , Asus , Aristo , Actina , California , Clevo , Compaq , Dell , Digital , Fujitsu-Siemens , Gericom , laptop HP , IBM , Maxdata , NEC , Network , Optimus , notebook Samsung , laptop Sony vaio, Toshiba i wiele innych.

Sprzedaż notebooków, sklep z laptopami, netbooki.

Dobór odpowiedniego noteboka powinien odbywać sie w oparciu o cenę i potrzeby klienta o ile jedno nie wyklucza drugiego np laptop do gier za cenę 1500zł. Notebook do pracy to zupełnie inny komputer niż laptop na potrzeby internetu i zupełnie inny niż laptop dla studenta architektury na którym bedą wykonywane skomplikowane obliczenia matematyczne oraz rzuty 3D i grafika. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego typu laptopa do zadań, które będą na nim wykonywane.

Projektowanie stron internetowych.

O czego zacząć z reklamą w internecie? To oczywiste posiadanie strony internetowej w tak szybkich czasach jak obecne to już nie tylko przyzwoitość - to konieczność. Czy komukolwiek z Państwa jeszcze chce się sięgać po drukowane formy informacji? Skoro czytacie tą informację śmię twierdzić, że jesteście na tyle nowocześni aby docenić wiedzę pochodzącą z internetu. Strona internetowa , która jest dobrze napisana: posiada odpowiednie meta tagi wewnątrz swojego kodu jak ten najważniejszy TITLE czy kolejny istotny DESCRYPTION oraz KEYWORDS szybko stać się może cennym źródłem informacji i wabikiem dla Państwa klientów.

Oferta firmy

Profesjonalna sprzedaż laptopów zestawów komputerowych oraz naprawa notebooków.

Katowice Mikołów Łaziska Tychy Pszczyna Orzesze Wrocław Knurów Zabrze Ruda śląska Warszawa Chorzów Bytom Sosnowiec Poznań Dąbrowa Górnicza Gliwice - cały Śląsk

- sklepy internetowe
- dotacje na sprzęt
- strony internetowe dla firm.

Projektowanie przez nas Sklepy internetowe działają w Tychach Katowicach Wrocławiu Warszawie Poznaniu. Najnowocześniejsze wielojęzyczne : oprogramowanie sklepów internetowych
Tworzenie stron internetowych obejmuje najczęściej serwisy internetowe CMS - system zarządzania treścią. Są to strony które, umożliwiają łatwą edycję przez użytkownika.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »