Logo firmy: MPA Poland Andrzej DriwaMPA Poland Andrzej Driwa
Kompleksowa obsługa lotniska odbiór gości i załóg samolotów rejso...
Logo firmy: C. Hartwig Gdynia S.A.C. Hartwig Gdynia S.A.
OFERTA: - kompleksowe usługi spedycyjne, transportowe i logist...
Logo firmy: Bus-Aga Przewóz Osób Robert PiotrowiczBus-Aga Przewóz Osób Robert Pio...
1.Przewozy na dworzec PKP lub PKS, 2. Przejazdy na lotniska, 3....
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Agencja Transportowa Makro-Service Anna Kos Mariusz Kos Sp.j.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7661  

Firma w Odi.pl

ponad 21 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

1996

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

22 8... pokaż tel.22 878 12 19

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Agencja Transportowa Makro-Service Anna Kos Mariusz Kos Sp.j.

Jeteśmy firmą transportowo-spedycyjną. ealizujemy przewozy zagraniczne i krajowe, drogowe, kolejowe, lotnicze i morskie. W naszym zasięgu jest praktycznie cały świat. Dostarczymy wszystko, wszędzie zawsze na czas.

Oferta firmy

Spedycja, AWB, konosament, B/L, cargo, kontener, logistyka, spedycja, FCL, LCL, LIFO, deadfreight, THC to terminy i zwroty, które są charakterystyczne dla transportu, logistyki i dystrybucji towarów. Od dziś jednak nie musicie Państwo przeglądać słowników, leksykonów i specjalistycznej literatury.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę i pomoc w realizacji Państwa potrzeb w zakresie logistyki, transportu, spedycji i dystrybucji.

MAKRO SERVICE pomoże, doradzi i zorganizuje dla Państwa każdy transport z i do dowolnego miejsca na Ziemi drogą lotniczą, morską, drogową lub kolejową.

Zorganizujemy dystrybucję krajową, obsługę magazynową, odprawę celną. Obsłużymy sklepy internetowe, linie drobnicowe i konsolidacje. ZAPRASZAMY

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »