Logo firmy: iCaro P. Janiszewski T. Wąż  S.K.A.iCaro P. Janiszewski T. Wąż S....
Realizujemy: transport drobnicowy, transport całopojazdowy, ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Wózki Widłowe Artech J.W.M. Hubczak Spólka JawnaWózki Widłowe Artech J.W.M. Hub...
Jesteśmy Autoryzowanym dystrybutorem wózków widłowych Komatsu i D...
Logo firmy: Firma Glox Tomasz MuchaFirma Glox Tomasz Mucha
- transport międzynarodowy - transport krajowy - transport mat...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy PetroConsulting Sp. z o.o.

PetroConsulting Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7576  

Firma w Odi.pl

ponad 18 lat

Miejscowość

Grudziądz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

11-20

Telefon

667 ... pokaż tel.667 657 077


Opis firmy PetroConsulting Sp. z o.o.

PASJA - to najbardziej odpowiednie słowo określające nasz stosunek do tego co robimy.
Firmę naszą tworzą ludzie z ogromnym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie zewnętrznej obsługi Stacji Paliw. Potrafimy rozpoznać i zrozumieć prawie każdy problem, a co najważniejsze zaproponować odpowiednie rozwiązanie, zarówno pod względem informatycznym i elektronicznym, mechanicznym i elektrycznym jak również pod względem doradztwa z zakresu Ochrony Środowiska, przepisów UDT i GUM. Jeżeli nawet jakiś problem nas zaskoczy, wiemy do kogo zwrócić się o pomoc. Dostarczamy niezbędną technologię wykorzystywaną na Stacjach Paliw. Lubimy nowe wyzwania i w trudnych sytuacjach jesteśmy jeszcze bardziej skuteczni. Dzięki ciągłym kontaktom z klientami, przodujemy w naszej branży w zakresie nowych rozwiązań informatycznych. Konsekwentne działanie w dążeniu do celu daje nam i naszym klientom dużo satysfakcji.
Teren działania -; cała Polska. Z nami osiągniesz sukces!

Oferta firmy

Oferujemy informatyczne systemy zarządzania przyzakładową, wewnętrzną Stacją Paliw, Automaty tankujące i zbiorniki naziemne. Szczegółowe rozliczenia paliw w firmie. Konsulting w zakresie najnowszych rozwiązań dla Stacji Paliw z zakresu ochrony środowiska i spełnienia wymagań prawnych. Dostarczamy i instalujemy dystrybutory paliw, sondy pomiarowe oraz oprogramowanie kasowo-magazynowe. Nasze oprogramowanie umożliwia poprawne rozliczanie paliw, począwszy od dostaw poprzez szczegółowe informacje o wydaniach kończąc na inwentaryzacji.

Obszar działania firmy

Polska

Marki w ofercie firmy

PetroMAT Pro, PetroMAT One, PetroManager, Petrotec, Digimag, Tokheim

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »