Logo firmy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mimal Krystyna FludraPrzedsiębiorstwo Produkcyjno-Us...
Produkujemy lekkie maszyny i narzędzia pomocne w pracach brukarsk...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Emil Jurek CzyrkiewiczEmil Jurek Czyrkiewicz
Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nowy produkt na ryn...
Logo firmy: F.H. TRI-COLOR 2F.H. TRI-COLOR 2
Skrócona oferta dostępnych materiałów 3M. 3M Green Corps 125x3x2...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Apacheta Smart Systems Roman Jarocki

Apacheta Smart Systems Roman Jarocki - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Apacheta Smart Systems Roman Jarocki

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Apacheta Smart Systems Roman Jarocki. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

S19-P Sterownik schodowy oświetlenia LEDInteligentny sterownik schodowy wielopunktowego oświetlenia LED 12V z wyłącznikiem zmierzchowym (model PREMIUM) typu FALA ŚWIETLNA. Liczba sterowanych lamp 3-19. Po pojawieniu się osoby na schodach sterownik płynnie i kolejno, lampa po lampie, ... czytaj dalej »
ALFA Schodowy optyczny czujnik odległości i ruchu do sterowników LED 12V 100cm OCSchodowy czujnik optyczny odbiciowy, zasilany napięciem 12V, o wąskim kącie detekcji, precyzyjnie wykrywający obiekty w ustalonym zakresie do 100cm. Może pracować w dwóch trybach: czujnika odległości i czujnika ruchu. Dzięki mikroprocesorowej obrób ... czytaj dalej »
Zestaw SP23-P do sterowania oświetleniem LED schodów z półpiętremZestaw do sterowania oświetleniem LED schodów z półpiętrem, zawierający sterownik schodowy SP23-P typu FALA ŚWIETLNA z wyłącznikiem zmierzchowym oraz 3 schodowe, optyczne czujniki ruchu ALFA. Liczba sterowanych lamp: 3-23. Dodatkowe funkcje: pod ... czytaj dalej »
DELTA Optyczny czujnik odległości i ruchu do sterowników LED 12V 200cm OCCzujnik optyczny odbiciowy, zasilany napięciem 12V, o wąskim kącie detekcji, precyzyjnie wykrywający obiekty w ustalonym zakresie do 200cm. Może pracować w dwóch trybach: czujnika odległości i czujnika ruchu. Dzięki mikroprocesorowej obróbce sygnał ... czytaj dalej »
ALFA PLUS Czujnik ruchu z modułem czasowym, wbudowanym wyłącznikiem zmierzchowym i sondąCzujnik ruchu optyczny odbiciowy z wyjściem przekaźnikowym, posiadający funkcję włącznika czasowego podłączonego obciążenia po wykryciu obiektu (osoby) lub ruchu w ustawionym polu działania czujnika do 100cm. ... czytaj dalej »