Logo firmy Apacheta Smart Systems Roman Jarocki

smartLEDs - sprytne sterowniki oświetlenia LED - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Apacheta Smart Systems Roman Jarocki

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Apacheta Smart Systems Roman Jarocki. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

S19-P Sterownik schodowy oświetlenia LEDInteligentny sterownik schodowy wielopunktowego oświetlenia LED 12V z wyłącznikiem zmierzchowym (model PREMIUM) typu FALA ŚWIETLNA. Liczba sterowanych lamp 3-19. Po pojawieniu się osoby na schodach sterownik płynnie i kolejno, lampa po lampie, ... czytaj dalej »
ALFA Schodowy optyczny czujnik odległości i ruchu do sterowników LED 12V 100cm OCSchodowy czujnik optyczny odbiciowy, zasilany napięciem 12V, o wąskim kącie detekcji, precyzyjnie wykrywający obiekty w ustalonym zakresie do 100cm. Może pracować w dwóch trybach: czujnika odległości i czujnika ruchu. Dzięki mikroprocesorowej obrób ... czytaj dalej »
Zestaw SP23-P do sterowania oświetleniem LED schodów z półpiętremZestaw do sterowania oświetleniem LED schodów z półpiętrem, zawierający sterownik schodowy SP23-P typu FALA ŚWIETLNA z wyłącznikiem zmierzchowym oraz 3 schodowe, optyczne czujniki ruchu ALFA. Liczba sterowanych lamp: 3-23. Dodatkowe funkcje: pod ... czytaj dalej »
DELTA Optyczny czujnik odległości i ruchu do sterowników LED 12V 200cm OCCzujnik optyczny odbiciowy, zasilany napięciem 12V, o wąskim kącie detekcji, precyzyjnie wykrywający obiekty w ustalonym zakresie do 200cm. Może pracować w dwóch trybach: czujnika odległości i czujnika ruchu. Dzięki mikroprocesorowej obróbce sygnał ... czytaj dalej »
ALFA PLUS Czujnik ruchu z modułem czasowym, wbudowanym wyłącznikiem zmierzchowym i sondąCzujnik ruchu optyczny odbiciowy z wyjściem przekaźnikowym, posiadający funkcję włącznika czasowego podłączonego obciążenia po wykryciu obiektu (osoby) lub ruchu w ustawionym polu działania czujnika do 100cm. ... czytaj dalej »