Logo firmy Apacheta Smart Systems Roman Jarocki

smartLEDs - sprytne sterowniki oświetlenia LED

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 19020  

Firma w Odi.pl

ponad 6 lat

Miejscowość

Podkowa Leśna

Rok założenia

2003

Zatrudnionych

1-4

Telefon

608 ... pokaż tel.608 009 009

Adres WWW

Brak danych

  • Nasze profile:

Opis firmy smartLEDs - sprytne sterowniki oświetlenia LED

Polski producent sterowników LED i czujników ruchu marki smartLEDs. Sklep internetowy z oświetleniem LED. Oświetlenie schodowe z czujnikami ruchu.

Opracowujemy i produkujemy sterowniki schodowe LED oraz schodowe czujniki optyczne do automatyki oświetlenia LED schodów, które razem tworzą zestawy sterujące INTELIGENTNE SCHODY. Naszym najnowszym produktem jest zaawansowany sterownik schodowy z aplikacją mobilną w systemie Android, z bezprzewodowa komunikacją Bluetooth.

Do dekoracji wnętrz i ogrodów polecamy unikalne na rynku sterowniki RGB płynnej zmiany kolorów. Na zamówienie wykonujemy także wersje specjalne naszych sterowników LED i RGB, np. do animowanych reklam świetlnych, podświetlanych liter, szlabanów itp.

Sterowniki LED smartLEDs to sterowniki instalacyjne, podtynkowe, które można wykorzystywać nie tylko w prostych instalacjach, ale także w bardziej złożonych systemach sterowań automatyki i Inteligentnego Domu.

Sprzedaż prowadzimy poprzez firmowy sklep internetowy smartLEDs oraz poprzez inne sklepy i hurtownie oświetleniowe. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej w siedzibie firmy. Nasze produkty znajdują nabywców w kraju i za granicą. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, w tym rabaty.

Firma działa od 2003r. specjalizując się w inteligentnych instalacjach niskoprądowych. Od 2003r. projektujemy i wykonujemy instalacje inteligentne w standardzie KNX. Posiadamy tytuł Partnera KNX.

Oferta firmy

Inteligentne sterowniki schodowe oświetlenia LED
Wielokanałowe ściemniacze LED
Programowalne sterowniki RGB
Ściemniacze RGB
Oprawy schodowe i ścienne LED i RGB
Taśmy LED i RGB
Zasilacze do LED
Schodowe optyczne czujniki odległości i ruchu
Czujniki ruchu z modułem czasowym
Optyczne czujniki ruchu z modułem czasowym
Zestawy sterujące do oświetlenia schodów z czujnikami ruchu

Obszar działania firmy

Polska

Marki w ofercie firmy

smartLEDs

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »