Logo firmy: Usługi czystościowo porządkowe dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja Jacek MaćkowiakUsługi czystościowo porządkowe ...
Jeżeli jakieś szkodniki utrudniają Ci życie to skontaktuj się z n...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PHU San-Eko Sławomir FugielPHU San-Eko Sławomir Fugiel
Proponujemy swoje usługi w zakresie: - Naprawa i legalizacja w...
Logo firmy: KVT-Fastening Sp. z o.o.KVT-Fastening Sp. z o.o.
Oferujemy m.in.: - PEM - łączniki wciskane do cienkich blach i t...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy BioArt Michał Marek

BioArt Michał Marek

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 5042  

Firma w Odi.pl

ponad 18 lat

Miejscowość

Lublin

Rok założenia

2006

Zatrudnionych

5-10

Telefon

606 ... pokaż tel.606 132 594


Opis firmy BioArt Michał Marek

BioArt jest firmą, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem ogrodów, ich tworzeniem i pielęgnacją. Wykonujemy projekty, urządzamy i utrzymujemy ogrody przydomowe, a także zieleń przy budynkach firm, ogródki kawiarniane i inne. Zakładamy systemy nawadniające. Współpracujemy z wieloma biurami projektowymi. Charakteryzujemy się rzetelnością, szybkością i jakością wykonania.

Naszym celem jest tworzenie terenów zielonych, które odzwierciedlałyby potrzeby naszych klientów, zapewniając im pełną satysfakcję z poniesionych kosztów.

Oferta firmy

Zajmujemy się głównie projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Dodatkowo inwentaryzujemy parki i nawadniamy ogrody.

Marki w ofercie firmy

Fiskars, Viking, Sthil

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »