Logo firmy

Videocom Anna Dynarowicz

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 22  

Firma w Odi.pl

18 dni

Miejscowość

Katowice

Rok założenia

2004

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

322 ... pokaż tel.322 059 271

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Videocom Anna Dynarowicz

Firma Videocom to dynamicznie rozwijająca się firma, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie szerokiej gamy urządzeń elektronicznych i komputerowych. Nasza oferta obejmuje m.in. urządzenia fiskalne, komputery PC, akcesoria oraz kompleksowy serwis. Czym wyróżnia się Videocom? Przede wszystkim szybkimi i indywidualnymi realizacjami zamówień, fachową obsługą oraz sprzedażą na raty. Cieszymy się też dobrą reputacją wśród firm i klientów indywidualnych, którzy doceniają wysoką jakość naszych produktów renomowanych producentów.

Oferta firmy

Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, zapewniając szybką realizację indywidualnych zamówień oraz fachową i kompetentną obsługę. Nasza oferta firmy Videocom obejmuje produkty renomowanych producentów, a każdy zakupiony u nas sprzęt objęty jest gwarancją. Dzielimy się również naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Zapewniamy również szybkie naprawy zróżnicowanego sprzętu, w tym odzyskiwanie dostępu do zdjęć, dokumentów i ulubionych programów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »