Logo firmy: Profil Habitat Piotr ŚnieżekProfil Habitat Piotr Śnieżek
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne spektrum produktów wyt...
Logo firmy: Elko Sp. j. P. Kłosiński, J. StaszakElko Sp. j. P. Kłosiński, J. St...
PRODUKTY I USŁUGI Firma ELKO dostarcza i montuje: - bramy gara...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Budo-Kop Tomasz SkrzypczykBudo-Kop Tomasz Skrzypczyk
OFERUJEMY: - minikoparka z wiertnica glebowa i młotem hydraulic...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Brick&Stone Systems Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 68  

Firma w Odi.pl

ponad 8 miesięcy

Miejscowość

Kraków

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

577 ... pokaż tel.577 676 076


Opis firmy Brick&Stone Systems Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości kamienia elewacyjnego, piaskowca, oraz płyt elewacyjnych ciętych na wymiar, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze produkty, w tym łupek kamienny i architektura kamienna, są wybierane przez architektów i projektantów z uwagi na ich niepowtarzalny charakter oraz trwałość. Oferujemy także eleganckie i wytrzymałe parapety kamienne, które stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia produktów, które łączą w sobie piękno naturalnych materiałów z nowoczesnym wzornictwem. Nasze doświadczenie i dbałość o szczegóły gwarantują satysfakcję i trwałość naszych wyrobów.

Oferta firmy

Lider w branży kamienia naturalnego, specjalizujący się w dostawie kamienia elewacyjnego, piaskowca, i płyt elewacyjnych na wymiar. Oferujemy również łupek kamienny, parapety kamienne i inne elementy architektury kamiennej. Nasza firma łączy tradycję z nowoczesnością, dostarczając produkty o wyjątkowej trwałości i estetyce.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »