Logo firmy: KRAK SPED LTDKRAK SPED LTD
- transport międzynarodowy i krajowy drobnicy - spedycja międzyn...
Logo firmy: Międzynarodowy Transport Drogowy Ryszard ButkiewiczMiędzynarodowy Transport Drogow...
Oferujemy usługi transportowe na najwyższym światowym poziomie. N...
Logo firmy: Natan Trans Ewa LaskaNatan Trans Ewa Laska
Nasza firma zajmuje się transportem całościowym i drobnicowym, ch...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Dachser Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 3026  

Firma w Odi.pl

ponad 12 lat

Miejscowość

Łódź

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

42 2... pokaż tel.42 279 02 00


Opis firmy Dachser Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym z ugruntowaną pozycją na arenie międzynarodowej, oferującym globalne rozwiązania logistyczne. Planujemy, realizujemy i koordynujemy procesy związane z łańcuchem dostaw w sposób tak indywidualny, wydajny i elastyczny, że pozwala nam to być o krok przed konkurencją.

Postrzegamy siebie jako partnera ukierunkowanego na relacje „ win-win” , lidera innowacji w branży oraz prywatne przedsiębiorstwo z silnie zmotywowanymi i zaangażowanymi pracownikami. Jako jedna z nielicznych rodzinnych firm wśród dużych graczy na rynku europejskim łączymy nie tylko miejsca na mapie, ale również rdzenną tożsamość z szerokimi horyzontami, ludzkie podejście z profesjonalizmem oraz wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami informatycznymi.

Będąc liderem europejskiej logistyki na arenie światowej, będziemy umacniać pozycję naszych klientów na ich rynkach – to nasza wizja, ponieważ chcemy wzmacniać bilans logistyczny naszych klientów.

Oferta firmy

Usługi spedycyjne i logistyczne - Dachser operator logistyczny - Partner w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Spedycja zagraniczna (Europa), spedycja międzynarodowa i krajowa - drobnica przewóz i transport. Planujemy i koordynujemy procesy Sypply Chain w sposób indywidualny i elastyczny. Dzięki standaryzacji usług na całym świecie oferujemy wysoką jakość oraz nowatoczesne rozwiązania IT. logistyka kontraktowa, DIY. Transport międzynarodowy oraz krajowy (też nienormatywny i ponadgabarytowy) - firma spedycyjna, transportowa i logistyczna aprasza. Magazynowanie i dystrybucja Europa - krajowa i międzynarodowa sieć drobnicowa.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »