Logo firmy Green House Dariusz Kępa

GREEN HOUSE - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Green House Dariusz Kępa

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Green House Dariusz Kępa. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Rolety zewnętrzne ALUPROF PA39 z montażem i zwijaczem w standardzie. PROMOCJA.Polecamy Państwu najlepszy na rynku system rolet zewnętrznych ALUPROF. Jest to produkt wykonany całkowicie z elementów produkcji polskiej. Stosowany z wielkim powodzeniem od wielu lat w całej Polsce i zagranicą. Rolety ALUPROF ochraniają przed hał ... czytaj dalej »
Bramy rolowane garażowe i przemysłowe z montażem Śląsk i PodbeskidzieBramy rolowane Aluprof mają wszechstronne zastosowanie w obiektach mieszkalnych oraz w obiektach przemysłowych, handlowych, gdzie mogą służyć również do podziału pomieszczeń. Obsługa bram odbywa się za pomocą napędów elektrycznych, mechanizmów spręży ... czytaj dalej »
Żaluzje fasadowe z montażem Śląsk, Zagłębie i Podbeskidzie. Promocja.Żaluzja fasadowa to aktualnie najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich osłon fasadowych. Kaseta ZF-BX jest elegancka i jednocześnie klasyczna, dodając całości dużej solidności wykonania. Boki kaset wykonane są z odlewanego aluminium, nato ... czytaj dalej »
Markiza tarasowa z montażem i VATem 23% od 2470 zł/kplMarkizy tarasowe GREENHOUSE są montowane nad tarasami oraz nad balkonami. Idealnie nadają się także do sklepów lub kawiarenek. Wykonane są z konstrukcji aluminiowej BIAŁEJ oraz poszycia ze 100% acrylic - waterprof. Polecamy specjalistyczny montaż ... czytaj dalej »
Rolety garażowe z montażem na całym Śląsku i Podbeskidziu. Szybkie terminy realizacji. Tanio.Promocja "WIOSENNA" minus - 7% ważna do 27 kwietnia 2024 r. plus BONUS ZAMEK na otwór od korby GRATIS lub dodatkowy pilot. Nowe ceny po obniżce 1./ ROLETY GARAZOWE MINI o pow. do 8,0 m2 z profilu PA52 za 369 zł/m2  kaseta o wymiarze 21x21 cm, któ ... czytaj dalej »