Logo firmy Green House Dariusz Kępa

GREEN HOUSE - produkty/usługi

 (1 opinia) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Green House Dariusz Kępa

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Green House Dariusz Kępa. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Rolety zewnętrzne ALUCOM PA39 z montażem i zwijaczem w standardzie. PROMOCJA.Polecamy Państwu najlepszy na rynku system rolet zewnętrznych ALUCOM. Jest to produkt wykonany całkowicie z elementów produkcji polskiej. Stosowany z wielkim powodzeniem od wielu lat w całej Polsce i zagranicą. Rolety ALUCOM ochraniają przed hałas ... czytaj dalej »
Bramy rolowane garażowe i przemysłowe z montażem Śląsk i PodbeskidzieBramy rolowane Alucom mają wszechstronne zastosowanie w obiektach mieszkalnych oraz w obiektach przemysłowych, handlowych, gdzie mogą służyć również do podziału pomieszczeń. Obsługa bram odbywa się za pomocą napędów elektrycznych, mechanizmów sprężyn ... czytaj dalej »
Żaluzje fasadowe z montażem Śląsk, Zagłębie i Podbeskidzie. Promocja.Żaluzja fasadowa to aktualnie najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich osłon fasadowych. Kaseta ZF-BX jest elegancka i jednocześnie klasyczna, dodając całości dużej solidności wykonania. Boki kaset wykonane są z odlewanego aluminium, nato ... czytaj dalej »
Markiza tarasowa z montażem i VATem 23% od 2470 zł/kplMarkizy tarasowe GREENHOUSE są montowane nad tarasami oraz nad balkonami. Idealnie nadają się także do sklepów lub kawiarenek. Wykonane są z konstrukcji aluminiowej BIAŁEJ oraz poszycia ze 100% acrylic . Polecamy specjalistyczny montaż przez nasze ... czytaj dalej »
Rolety garażowe z montażem na całym Śląsku i Podbeskidziu. Szybkie terminy realizacji. Tanio.GREEN HOUSE Dariusz Kępa Promocja "BONUS & SURPRISE" ważna do 17 sierpnia 24 r. zamek na otwór od korby awaryjnej GRATIS lub upust 3% Nowe ceny netto po obniżce 1./ ROLETY GARAZOWE MINI o pow. do 8,0 m2 z profilu PA52 za 397 zł/m2  kaseta o wy ... czytaj dalej »