Emil Jurek Czyrkiewicz
Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nowy produkt na ryn...
Erzetka Pracownia Architektury ...
- Projektowanie ogrodów przydomowych i zieleni miejskiej; - Kszt...
BUD-REM
Nasza firma zajmuje się m.in.: - wykonywaniem mebli - malowanie...
Sprzedaj / Kup biznes
Tysiące ofert sprzedaży firm. Dodaj ofertę lub wybierz firmę dla siebie.
Logo firmy

Drewland Marek Chadaj

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1588  

Firma w Odi.pl

ponad 5 lat

Miejscowość

Bartoszyce

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

505 ... pokaż tel.505 855 122

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Drewland Marek Chadaj

DREWLAND to firma, która od dwóch pokoleń buduje domy drewniane w konstrukcji szkieletowej oraz domy z litego bala. Realizujemy budownictwo energooszczędne i pasywne, z wykorzystaniem ponadprzeciętnie wytrzymałego modrzewia oraz zdrowej limby syberyjskiej. Na życzenie klienta Tworzymy prozdrowotny mikroklimat w poszczególnych pomieszczeniach budynku. Nasze realizacje to połączenie regionalizmu, tradycji i nowoczesności. Ofertę kierujemy do miłośników zdrowego i ekologicznego trybu życia, sami jesteśmy profesjonalnym zespołem ludzi z zamiłowaniem i pasją do tego co robimy. Dwa pokolenia pracowników i właścicieli to ogromna wiedza i doświadczenie oraz ponad 1000 zrealizowanych inwestycji indywidualnych i użyteczności publicznej w Polsce, Francji, Niemczech, Rosji i Kanadzie.

Oferta firmy

Budujemy domy w drewnianej konstrukcji szkieletowej energooszczędne i pasywne. Naszemu klientowi proponujemy różne warianty współpracy: zakup projektu konstrukcyjnego budynku, wykonanie stanu surowego zamkniętego, wykonanie stanu deweloperskiego z instalacjami, wykonanie realizacji „pod klucz”. Towarzyszymy klientowi na każdym etapie budowy domu, służymy fachową wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności oraz kredytowania inwestycji. Zakres naszej działalności to Europa i Ameryka Północna.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »