Logo firmy: PPHU Irbis-Trading Ireneusz SikorskiPPHU Irbis-Trading Ireneusz Sik...
- realizacje strzech - impregnacja p.pożarowa strzech - konstru...
Logo firmy: Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Joniec Mieczysław JoniecFirma Produkcyjno-Usługowo-Hand...
Ogrodzenia, elewacje o fakturze piaskowca łupanego (naturalnie łu...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Coliber Marek PodobasColiber Marek Podobas
- Bramy, rampy i doki przemysłowe do różnych zastosowań malowane ...

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

F.H.U. Ste-Bud Łukasz Steczko - opinie

 (1 opinia) dodaj opinię

Jeśli jeszcze nie ma tu Twojej opinii, podziel się z nami tym co myślisz o firmie F.H.U. Ste-Bud Łukasz Steczko, jej produktach lub usługach. Każda informacja może być przydatna dla klientów zainteresowanych ofertą firmy.

Dodaj opinię o firmie

Lista opinii

Marek
2024-05-13 13:32:44
Łukasz Steczko z Mnikowa to patologia pośród firm budowlanych. To jest właśnie brak wiedzy, brak profesjonalizmu, to partacz, oszust, kłamca, skąpiec. Nie polecam !!! Jestem kierownikiem budowy i nadzorowałem jedną budowę gdzie Łukasz Steczko i jego firma Stec-Bud był wykonawcą stanu surowego otwartego. A poniżej dokładne fakty:
Łukasz Steczko jako wykonawca w latach 2020-2022 przy budowie domu mieszkalnego jednorodzinnego rozszalał mi w zimie po tygodniu od wylania strop monolityczny nad parterem w nikogo o tym nie informując. Strop pękł i się złamał. Strzałka ugięcia wynosiła 7cm. Szalunki były wynajęte i on za nie płacił. Skąpstwo Łukasza przerosło wszystkie możliwości. Pieniądze za pracę wziął bez faktury. Po wezwaniu do poprawy stropu Łukasz Steczko zarządzał ponownej zapłaty za ten sam strop, tym razem chciał wystawić fakturę a wtedy obiecał, że zastanowi się nad naprawą po podwójnej zapłacie. Inwestor nie zapłacił drugi raz więc Łukasz Steczko zaproponował w ramach rekompensaty za złamany strop przywiezienie kilku wywrotek ziemi na podwórko. Koszt ekspertyzy to kilka tysięcy złotych, koszt naprawy i opóźnień w budowie na prawie rok oraz koszt wzrostu cen materiałów spowodowany opóźnieniami to ponad kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ale Łukasz Steczko się tym nie przejmuje. Pieniądze zabrał i telefonu nie odbiera. Nie polecam!!!
Data zdarzenia: 2020+2022
Numer dokumentu: Brak faktury

Jak dodać komentarz do opinii o Twojej firmie?

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz zamieścić podziękowanie lub sprostowanie do wybranej opinii, to zaloguj się w Odi.pl.