Logo firmy

Filmar Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 55  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Toruń

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

566 ... pokaż tel.566 694 800

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Filmar Sp. z o.o.

Toruń posiada dobry hotel. To rekomendowany hotel Filmar. To tani hotel, jednakże z usługami najwyższej jakości. To perfekcyjna obsługa klienta, oprócz noclegów w Toruniu, hotel oferuje organizację imprez okolicznościowych, w tym organizację wesel. Do usług restauracji hotelowej należy pieczenie tortów. Polecany hotel posiada restaurację, Toruń, która serwuje doskonałe dania autorskie doświadczonego szefa kuchni. Hotel prowadzi rezerwację wesel oraz chrzcin, Toruń. To także sale konferencyjne, Toruń.

Oferta firmy

Gdy szukasz miejsca na klimatyczną wigilię firmową w Toruniu, skorzystaj z oferty hotelu Filmar. Gdzie spać w Toruniu? Oczywiście w hotelu, który posiada rekomendowaną przez gości najlepszą restaurację. Dlatego skorzystaj z noclegów w Toruniu połączonych z wynajmem sal oraz organizacją imprez okolicznościowych. To rezerwacja wesel oraz chrzciny, Toruń. Organizacja wesel oraz stypy to jedna z gałęzi działalności hotelu w Toruniu. Hotel, Toruń, ceny za dobę, są umiarkowane. Tani hotel to alternatywa dla drogich noclegów.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »