Logo firmy: Beditom Z.Bednarczyk Sp. j.Beditom Z.Bednarczyk Sp. j.
- bramy segmentowe - bramy garażowe, - bramy przemysłowe, - b...
Logo firmy: IMT - Biuro KonstrukcyjneIMT - Biuro Konstrukcyjne
Projekty konstrukcji budynków kubaturowych i inżynierskich. Nad...
Logo firmy: Budo-Kop Tomasz SkrzypczykBudo-Kop Tomasz Skrzypczyk
OFERUJEMY: - minikoparka z wiertnica glebowa i młotem hydraulic...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy GF Group Karol Tarnawski

GF Group Karol Tarnawski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2121  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Osielsko

Rok założenia

2017

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

690 ... pokaż tel.690 622 600


Opis firmy GF Group Karol Tarnawski

Jesteśmy zespołem ambitnych i doświadczonych osób, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiły skupić w jednym miejscu czołowych producentów podłóg i drzwi. Wybraliśmy tylko najlepsze marki,tak aby klient mógł wybierać miedz produktem bardzo dobrym i najlepszym.

Doświadczenie i wiedza, które zdobyliśmy pracując w branży podłóg i drzwi na różnego rodzaju szczeblach a także uczestnicząc w licznych szkoleniach i prezentacjach organizowanych przez producentów pozwala nam dobrać odpowiedni produkt nie tylko pod kątem jakościowym ale również dopasować go stylem i kolorystyką tak aby idealnie komponował się z Państwa wnętrzem.

Oferta firmy

Przez wiele lat analizowaliśmy rynek i szukaliśmy najlepszych producentów, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Wyselekcjonowany i starannie dobrany asortyment mogą Państwo obejrzeć w naszym salonie podłóg i drzwi w Osielsku k/Bydgoszczy a także w sklepie internetowym. U nas znajdą Państwo drzwi i podłogi o wzorach nowoczesnych, klasycznych lub rustykalnych a także wszystkie niezbędne akcesoria. Obecnie w ofercie posiadamy panele podłogowe, podłogi drewniane jak i winylowe takich renomowanych firm jak Quick-Step, Kahrs, Balterio czy nowość na Polskim rynku Moduleo Design. Z drzwi wybraliśmy Intenso Doors, DRE oraz Porta.

Marki w ofercie firmy

Quick-Step, Kahrs, Balterio, Moduleo, Arbiton, Intenso Doors, DRE, Porta Doors, Tupai, Enger

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »