Logo firmy: Zachodniopomorskie Centrum Informatyki Piotr KowalskiZachodniopomorskie Centrum Info...
- Kursy komputerowe - Szkolenia informatyczne dla firm - Doradz...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Edu Century Sp z o. o. - English Best Way PruszkówEdu Century Sp z o. o. - Englis...
- Kursy językowe dla dorosłych - Kursy językowe dla młodzieży -...
Logo firmy: Human Skills Iwona FirmantyHuman Skills Iwona Firmanty
Prowadzimy szkolenia dla biznesu oraz administracji publicznej. ...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy JGL Logistics Wojtysiak Sp. j.

JGL Logistics Wojtysiak Sp. j.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2142  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Sieradz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

601 ... pokaż tel.601 219 944


Opis firmy JGL Logistics Wojtysiak Sp. j.

JGL Logistics to firma usługowa, specjalizująca się od 2010 w najwyższej jakości usługach szkoleniowych. Firma została utworzona za myślą o kompleksowym przygotowaniu zawodowym osób pragnących zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe o umiejętności związane z bezpieczną obsługą urządzeń transportu bliskiego, takich jak np. wózki widłowe. Nasze szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Kursy możemy przeprowadzić w siedzibie firmy lub w naszych ośrodkach szkoleniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta firmy

Mając na uwadze względy jak najlepszej obsługi klientów pod kontem szkoleń, zapraszamy firmy jak i osoby indywidualne do wzięcia udziału w kursach na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome, hds. Nasza kadra instruktorska w sposób profesjonalny i zrozumiały przygotuje Cię do wejścia na rynek pracy z urządzeniami transportu bliskiego nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej.

Posiadamy kompleksowo wyposażone zaplecze dydaktyczne w materiały niezbędne do zdobycia wiedzy teoretycznej, do dyspozycji każdego kursanta posiadamy nowoczesny park urządzeń mający na celu przygotowanie do praktycznej nauki zawodu.

Szkolenia i kursy możemy przeprowadzić także w siedzibie klienta.
Każde szkolenie i kurs można potwierdzić egzaminem przed państwową komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
Działamy na terenie całego kraju. Nasze ośrodki znajdują się w miastach takich jak: Łódź, Katowice, Kraków, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Radomsko, Kutno, Konin, Poznań, itp. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i przedsiębiorców.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »