Logo firmy: F.H. MTN Magdalena NizowiczF.H. MTN Magdalena Nizowicz
- Płyty z Muzyką - Koncerty na DVD...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Creative Events Paweł GocaCreative Events Paweł Goca
Dekoracje - wesele, ślub - Firma Artcom zajmuje się kompleksową o...
Logo firmy: Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p.Meissner & Partnerzy Radcowie P...
1. Prawo korporacyjne 2. Łączenia i przejęcia (Mergers & Acquis...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Luxise - Profesjonalne sprzątanie Adrian Polewski

Luxise - Profesjonalne sprzątanie Adrian Polewski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 57  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

2022

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

666 ... pokaż tel.666 235 704


Opis firmy Luxise - Profesjonalne sprzątanie Adrian Polewski

Luxise to polska firma sprzątająca, która podnosi standardy czystości i komfortu w Warszawie. Naszą misją jest dostarczanie usług sprzątania na najwyższym poziomie, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w obsłudze najmu krótkoterminowego, utrzymaniu czystości w najmie na pokoje i podnajmie, a także w sprzątaniu butikowych biur.

Dzięki elastycznemu podejściu, dostosowujemy nasze usługi do harmonogramu i oczekiwań klientów. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje nie tylko doskonałe efekty sprzątania, ale również profesjonalną i przyjazną obsługę. W Luxise dbamy o każdy detal, zapewniając, że każdy kąt twojego domu czy biura lśni czystością.

Nasze usługi są dostępne 7 dni w tygodniu, co pozwala nam na elastyczną i szybką reakcję na potrzeby klientów. Dzięki naszemu nowoczesnemu kreatorowi sprzątania, od razu wiesz, ile zapłacisz za nasze usługi, co eliminuje niepotrzebne niespodzianki.

Luxise to nie tylko sprzątanie – to luksusowa usługa, która pozwala naszym klientom cieszyć się czystością i komfortem w swoim otoczeniu. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego stawiamy na jakość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie.

Oferta firmy

Sprzątamy mieszkania, domy oraz wille. Specjalizujemy się w obsłudze najmu krótkoterminowego.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »