Logo firmy Marabut Sp. z o.o.

Marabut Sp. z o.o. - produkty/usługi

 (2 opinie) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy Marabut Sp. z o.o.

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę Marabut Sp. z o.o.. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Siatki i plandeki budowlane ochronneMocne i wytrzymałe: budowlane plandeki ochronne, siatki na rusztowania plandeki na rusztowania, tkaniny techniczne tarpaulin naciągi do plandek Duża dostępność materiałów od ręki ... czytaj dalej »
GeowłókninySzeroki wachlarz geosyntetyków, materiałów dla budownictwa drogowego i dachów zielonych. Duża dostępność materiałów od ręki. Profesjonalna wiedza zdobyta 30-letnim doświadczeniem na rynku. ... czytaj dalej »
Membrany dachoweW naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę membran dachowych takich firm jak VENTUS, VESTAR czy membrany dachowe Tyvek. Fachowa wiedza zdobyta 30 letnim doświadczeniem na rynku materiałów budowlanych! ... czytaj dalej »
Dachy zieloneProducentem mat drenażowych HYDROTEC na dachy zielone. Ponadto Marabut Sp. z o.o posiada w swojej ofercie duży wachlarz materiałów niezbędnych do wykonania systemu na dach zielony tj. substraty, geowłókniny, maty drenażowe czy rośliny (mata rozchodni ... czytaj dalej »
Artykuły ogrodniczeNasza firma posiada szeroki asortyment stosowany w ogrodnictwie, między innymi: agrotkaniny i agrowłókniny folie ogrodnicze obrzeża ogrodowe siatki ogrodzeniowe duża dostępność materiałów od ręki ... czytaj dalej »