Logo firmy: Sklep Brąz wyroby z mosiądzu, upominki orientalne Elżbieta Merks-JasieńskaSklep Brąz wyroby z mosiądzu, u...
Wyroby z mosiądzu: - zegary - świeczniki - zestawy kominkowe ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Piotr WęcławiakDaruma Projekt - biuro projektowe
Doświadczeni architekci wykonają dokumentację projektową
Logo firmy: Przedsiębiorstwo IRGA Ireneusz GasiewiczPrzedsiębiorstwo IRGA Ireneusz ...
Sprzedaż i montaż bram garażowych i przemyslowych. Drzwi stalowyc...
Logo firmy HEUTE Service Sp. z o.o.

HEUTE Service Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 6216  

Firma w Odi.pl

ponad 19 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

5-10

Telefon

22 8... pokaż tel.22 873 03 50

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy HEUTE Service Sp. z o.o.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Heute która jest potentatem w budowie maszyn do czyszczenia i polerowania obuwia. Oferta skierowana jest do hoteli w których czystość pokoi oraz komfort i zadowolenie ich gości jest sprawa priorytetową. W ofercie posiadamy ponad 50 modeli maszyn w dowolnie zaprojektowanych przez Państwa kolorach. Ponad 80% hoteli na świecie posiadających maszyny do czyszczenia obuwia wybrało maszyny firmy Heute. Modele wyposażone są w szczotkę wykonaną z twardego włosia która umożliwia wyczyszczenie obuwia z błota, kurzu, śniegu… Szczotki polerujące z kolei idealnie doprowadzają obuwie do błysku dzięki zastosowaniu specjalnej pasty. Urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością w działaniu. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów.
HEUTE Service świadczy na Polskim rynku największa ofertę maszyn i usług oraz najszerszy zakres serwisu.

Nasze usługi zaczynają się od serwisów czyszczących na żądanie dokonywanych w siedzibie firmy poprzez regularne serwisy miesięczne a na programie SHINE & GO kończąc. Natomiast czyszczarki do butów produkujemy w trzech liniach Designe, ProLine oraz BasicLine. Mamy największe i najdłuższe doświadczenie na świecie w produkcji rozwiązań dla utrzymania czystości produkcji. Jeśli potrzebują Państwo specjalistycznych indywidualnych rozwiązań zapewniających czystość produkcyjnego obuwia, rękawiczek, kółek w wózkach transportowych i wiele innych zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi Inżynierowie stworzą automatyczny system czyszczący , myjący i dezynfekujący obuwie specjalnie zaprojektowany dla Państwa Przedsiębiorstwa.

Oferta firmy

Oferta rozpoczyna się od małych maszynek domowych poprzez urządzenia biurowe i hotelowe a na przemysłowych jednostkach czyszczących kończąc.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »