Logo firmy: Amargo Sp. z o.o.Amargo Sp. z o.o.
AMARGO oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie: - zbiorniki c...
Logo firmy: AUER Polska Sp. z o.o.AUER Polska Sp. z o.o.
Ekologiczne: - śrutownice, - piaskarki, - oczyszczarki, -...
Logo firmy: Preta Sp. z o.o.Preta Sp. z o.o.
Prowadzimy profesjonalny serwis ostrzenia narzędzi do drewna, PCV...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy Meformy Łukasz Podlewski

Meformy Łukasz Podlewski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1514  

Firma w Odi.pl

ponad 5 lat

Miejscowość

Częstochowa

Rok założenia

2018

Zatrudnionych

1-4

Telefon

604 ... pokaż tel.604 642 965


Opis firmy Meformy Łukasz Podlewski

Meformy to jednoosobowe przedsięwzięcie o artystycznym charakterze. Jestem plastykiem - rzeźbiarzem, wykorzystującym swe umiejętności i doświadczenie tam gdzie może to być użyteczne. Pracuję zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm czy instytucji. Kieruję swoją ofertę do zainteresowanych indywidualnymi rozwiązaniami, zaspokajając rozmaite gusty, w różnych dziedzinach. Działam w zarówno w skali małej formy rzeźbiarskiej o charakterze dekoracyjnym jak i bardziej praktycznym wymiarze w zakresie przedmiotów użytkowych, aż do skali architektonicznej, tworząc detale dekoracji i wyposażenia wnętrz. Mogę podjąć się większych realizacji w skali przestrzeni zewnętrznej, np. w ogrodach.

Oferta firmy

Projektuję i wykonuję modele i formy oraz wykonuję odlewy z tychże. Są to m.in. detale architektoniczne jak fragmenty kolumn, dekoracje kominków, płaskorzeźby, panele 3 D. Dla firm, instytucji kultury i klientów biznesowych projektuję i wykonuję statuetki i trofea okolicznościowe i branżowe oraz medale. Wykonuję odlewy z ciała modela, tj. odlewy dziecięcych rączek i stópek, odlewy brzuszków ciążowych, popiersi, twarzy itd. W mojej ofercie są też wielokrotne gipsowe repliki makiet architektonicznych np. do celów konkursowych lub prezentacyjnych. Projektuję nowe wzory dewocjonaliów, prototypy wyrobów rzemieślniczych, pamiątkowych i innych. Chętnie podejmuję wszelkie zadania rzeźbiarskie jak portrety, dekoracje rzeźbiarskie we wnętrzach,itp.

Obszar działania firmy

Częstochowa, śląskie

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »