Logo firmy PW RH Mix Robert Hyla

Skup Tkanin

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1025  

Firma w Odi.pl

ponad 2 lata

Miejscowość

Świerklaniec

Rok założenia

1995

Zatrudnionych

5-10

Telefon

721 ... pokaż tel.721 110 011


Opis firmy Skup Tkanin

Nasza firma zajmuje się skupem stoków tkanin, nadwyżek magazynowych materiałów, likwidacją szwalni lub innych firm związanych z branżą tkanin. Jako pierwsi w obszarze tekstylnym rozpoczęliśmy usługę w latach 90tych. Stoki tkanin i wszelkie nadwyżki stanów magazynowych są w naszym zainteresowaniu. Nasi klienci cyklicznie od wielu lat korzystają z naszego doświadczenia w organizowaniu tego przedsięwzięcia. A wymaga ono sprawnego zorganizowania załadunku tkanin i dzianin oraz transportu od klienta do naszego magazynu. Często są to kontenerowe ilości materiałów. Działamy do dzisiaj, zarówno pod szyldem "Skup Tkanin" jak i "Stoki Tkanin".

Oferta firmy

Skup Tkanin, oferta skierowana jest do firm które posiadają zbędne zapasy materiałów typu tkaniny - dzianiny. Skupujemy każdą ilość tkanin z minimum logistycznym 1 tona. Preferujemy ilości cało samochodowe, 10 ton to ilość optymalna. Cenę ustalamy na podstawie przesłanych kilku fotografii tkanin na zbyciu. Działamy w zakresie cenowym 2 - 5 zł/kg netto. Rozliczamy transakcję zaraz po załadunku samochodu a przy większych transakcjach dokonujemy przedpłaty nawet do 100%. Termin realizacji od otrzymania zdjęć 2 - 3 dni.

Obszar działania firmy

Polska

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »