Logo firmy

Polisa.edu.pl - Stowarzyszenie oczekuj najlepszego

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 14  

Firma w Odi.pl

17 dni

Miejscowość

Gniezno

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

66 6... pokaż tel.66 666 53 73


Opis firmy Polisa.edu.pl - Stowarzyszenie oczekuj najlepszego

Jesteśmy niekwestionowanym pośrednikiem ubezpieczeniowym w sektorze ubezpieczeń edukacyjnych. Nasza oferta skierowana jest do nauczycieli, studentów i uczniów różnego poziomu szkół. Zapewnia pełną ochronę ubezpieczeniową dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Naszą podstawową misją jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży szkół podstawowych i średnich poprzez dostarczenie kompleksowego ubezpieczenia, które zagwarantować może spokój i ochronę w każdej niespodziewanej sytuacji. Firma oferuje ubezpieczenia NNW, zdrowotne oraz majątkowe, zapewniając wsparcie finansowe i dostęp do najlepszej opieki medycznej.

Oferta firmy

Wybierając korzystasz z minimalnych formalności przy maksymalnej ochronie. Nasze polisy są dostępne już od 26,00 zł rocznie, a proces zakupu jest prosty i szybki (również online), z aktywacją od następnego dnia po opłaceniu składki. Ochrona działa 24 godziny na dobę, zarówno w szkole, jak i poza nią. Polisy są również uznawane podczas wycieczek szkolnych, co potwierdza ich wysoką jakość.

Firma współpracuje z renomowanymi partnerami, takimi jak InterRisk, co gwarantuje najwyższy standard usług. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, oferujący profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Działalność naszej firmy wspierana jest przez Stowarzyszenie Oczekuj Najlepszego, które promuje bezpieczeństwo rodzin, oraz indywidualne ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Oferujemy elastyczne warunki ubezpieczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Nasze biuro znajduje się na ul. Grunwaldzkiej. Możesz się z nami skontaktować poprzez emai lub telefonicznie. Proces zakupu polisy online jest prosty i szybki, a pełna ochrona zaczyna działać już od następnego dnia po opłaceniu składki.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »