Logo firmy: Firma Handlowa WILZBOŻA Sławomir WilczewskiFirma Handlowa WILZBOŻA Sławomi...
1. Obrót zbożami konsumpcyjnymi i paszowymi oraz rzepakiem. 2. ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PHU Krecik s.c.PHU Krecik s.c.
Polecamy: - wszystko do ogrodu, - projektowanie i zakładanie o...
Logo firmy: Producent Trawy w Rolkach ŚWIAT TRAWY Sp. z o. o.Producent Trawy w Rolkach ŚWIAT...
- trawa rolowana, - producent trawy w rolkach...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy OPI sp. z o.o.

OPI sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2041  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

539 ... pokaż tel.539 441 111

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy OPI sp. z o.o.

Specjalizujemy się w imporcie trzody chlewnej, głównie prosiąt, z Danii, Holandii, Niemiec i Litwy. Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów współpracujemy
z najwiekszymi producentami. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m. in. w Danii i Niemczech zapewniamy profesjonalne doradztwo, szybką realizację zamówienia i miłą obsługę. Działamy na terenie całego kraju obsługując zarówno duże i mniejsze gospodarstwa.

Oferta firmy

Zapraszamy do współpracy hodowców z całego kraju. Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk. Oferowane przez nas przez zwierzeta występują w wadze od 21 kg do 30 kg w zależności od kraju pochodzenia. Charakteryzuja się bardzo wysokim statusem zdrowotnym, dużym dziennym przyrostem oraz wysoką mięsnością. Każda dostarczona przez nas partia posiada pełną dokumentację weterynaryjną. Istnieje moźliwość powtarzalności kolczyka przy kolejnych zamówieniach.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »