Logo firmy: Nutrix Ngoc Tam MaiNutrix Ngoc Tam Mai
Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszej firmy. W zak...
Logo firmy: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Joanna Szajnar - Ars Dentica Gabinety StomatologiczneIndywidualna Specjalistyczna Pr...
Profilaktyka próchnicy (fluoryzacja, lakowanie) Profilaktyka ort...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Omni-Dent Olga Mełech-SuszakOmni-Dent Olga Mełech-Suszak
Gabinet stomatologiczny Omni-Dent w Elblągu świadczy usługi w zak...
Logo firmy

Optimed Fryderyk Menzel

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 751  

Firma w Odi.pl

ponad 3 lata

Miejscowość

Bielany Wrocławskie

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

577 ... pokaż tel.577 624 790


Opis firmy Optimed Fryderyk Menzel

Zlokalizowane w bezpośrednim pobliżu Wrocławia centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic oferuje szeroką game zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. W naszych gabinetach wspólnie ustalimy plan leczenia i wybierzemy zabiegi, które dadzą najlepsze rezultaty. Dla nas najważniejszy jest pacjent, jego punkt widzenia i jego potrzeby. Nasi lekarze nieustannie szkolą się i doskonalą swoje umiejętności na zagranicznych i krajowych kursach i szkoleniach. Pracujemy na preparatach i sprzętach najwyższej jakości, dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Oferta firmy

W ofercie znajdują się liczne zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii, które w widocznych sposób redukują oznaki starzenia. Wśród najpopularniejszych można wymienić: powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, redukcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, wypełnianie bruzd, wygładzanie zmarszczek, osocze bogatopłytkowe, lipoliza iniekcyjna, laser co2, laser frakcyjny, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »