Logo firmy: MEDidentMEDident
-Odzież medyczna - Unity stomatologiczne - Autoklawy - Radiow...
Logo firmy: JMC Medycyna i Stomatologia - J. Cynkier, M. Staszewska - Cynkier - Sp. p.JMC Medycyna i Stomatologia - J...
Oferta usług: • Stomatologia - Chirurgia stomatologiczna - Pro...
Logo firmy: Dr Bardadyn Marek BardadynDr Bardadyn Marek Bardadyn
Diagnostyka wad wzroku, zeza i niedowidzenia, badanie ostrości wz...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.

Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Optimed Fryderyk Menzel

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 825  

Firma w Odi.pl

ponad 4 lata

Miejscowość

Bielany Wrocławskie

Rok założenia

2018

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

577 ... pokaż tel.577 624 790


Opis firmy Optimed Fryderyk Menzel

Zlokalizowane w bezpośrednim pobliżu Wrocławia centrum medycyny estetycznej Medeste Clinic oferuje szeroką game zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. W naszych gabinetach wspólnie ustalimy plan leczenia i wybierzemy zabiegi, które dadzą najlepsze rezultaty. Dla nas najważniejszy jest pacjent, jego punkt widzenia i jego potrzeby. Nasi lekarze nieustannie szkolą się i doskonalą swoje umiejętności na zagranicznych i krajowych kursach i szkoleniach. Pracujemy na preparatach i sprzętach najwyższej jakości, dbając o bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Oferta firmy

W ofercie znajdują się liczne zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii, które w widocznych sposób redukują oznaki starzenia. Wśród najpopularniejszych można wymienić: powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym, redukcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową, wypełnianie bruzd, wygładzanie zmarszczek, osocze bogatopłytkowe, lipoliza iniekcyjna, laser co2, laser frakcyjny, HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »