Logo firmy: Viventum s.c.Viventum s.c.
Powiedz nam czego potrzebujesz, a my… zorganizujemy to. ...
Logo firmy: Abacom Grzegorz MaciejewskiAbacom Grzegorz Maciejewski
- spływy pontonem na rzece Poprad, - spływy kajakowe na rzece P...
Logo firmy: Globzon Travel Sp. z o.o. Sp. k.Globzon Travel Sp. z o.o. Sp. k...
Zaczynaliśmy kilka lat temu od wyjazdów na Wschód: Krym, Gruzja, ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy Oriza

Oriza

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1686  

Firma w Odi.pl

ponad 7 lat

Miejscowość

Gdów

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

12 2... pokaż tel.12 251 50 06


Opis firmy Oriza

3* Hotel Oriza to nowy i nowoczesny hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Krakowa, Wieliczki i Bochni. Hotel oferuje komfortowe pokoje 2, 3-os, pokoje rodzinne oraz pokoje typu Deluxe. Duża sala weselna, bankietowa dla 250 osób, sale konferencyjne od 20-250 osób, duży parking, bezpłatne Wi-Fi. Restauracja z bardzo dobrą kuchnią.

Hotel Oriza położony jest w bardzo korzystnej lokalizacji, a dzięki doskonałej sieci komunikacyjnej stanowi doskonałą alternatywę dla Krakowa, Wieliczki i okolic, stanowiąc dobrą bazę wypadową do Kopalni Soli w Wieliczce i Bochni, Krakowa, zamków w Dobczycach, Niepołomicach i Nowym Wiśniczu oraz na szlaki piesze i rowerowe w Beskidzie Wyspowym.

Oferta firmy

Trzygwiazdkowy hotel blisko Krakowa, Bochni i Wieliczki, położony w niezurbanizowanej części Gdowa, przy trasie z południowo-wschodniej Polski do Zakopanego, Myślenic i Limanowej. Hotel oferuje eleganckie pokoje z łazienkami wyposażonymi w prysznic, suszarkę, ręczniki i kosmetyki hotelowe, a ekskluzywne pokoje Deluxe posiadają łazienkę ze stylizowaną wanną. Na terenie hotelu goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, siłowni oraz restauracji z zdrową kuchnią na wysokim poziomie. Restauracja i sala weselna, bankietowa dla 250, to idealne miejsce na organizację wesel, imprez okolicznościowych, chrzcin, komunii, bankietów i kolacji uroczystych.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »