Logo firmy: Atol Travel s.c. Anetta Frąc-Jadczyk Tomasz UlcyferAtol Travel s.c. Anetta Frąc-Ja...
Oferujemy: - wczasy, - wycieczki, - kolonie i obozy, - bi...
Logo firmy: Lubelskie Centrum Nurkowe MoanaLubelskie Centrum Nurkowe Moana
- Kursy nurkowania (PADI, CMAS, DAN) - Sklep nurkowy oraz pływac...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PHU Pol-Kart Eksport-Import Sp. z o.o.PHU Pol-Kart Eksport-Import Sp....
Wycieczki jedno i kilkudniowe do Czech ( Praga, Adspach, Jaskinie...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Poznanianka Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1594  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Kołobrzeg

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

21-40

Telefon

94 3... pokaż tel.94 352 60 81

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Poznanianka Sp. z o.o.

Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy Poznanianka to wyjątkowe miejsce położone w samym sercu uzdrowiskowej części Kołobrzegu, gdzie nadmorski klimat i rodzinna atmosfera sprawią, że osiągniecie Państwo nie tylko spokój ducha, ale także wrócicie do zdrowia i odzyskacie siły witalne. Ten niewielki kameralny obiekt, zaledwie 3-piętrowy, wyposażony jest w windę i podjazd dla osób niepełnosprawnych. Spełniając oczekiwania naszych Gości przygotowaliśmy również miejsca parkingowe.

Oferta firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości przygotowaliśmy dziewięćdziesiąt miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, segmentach (2 + 1) oraz apartamentach. W każdym z nich znajdziecie Państwo pełny węzeł sanitarny, tv sat. jak również lodówkę i telefon. Co ważne, na terenie ośrodka skorzystać można z miejsca parkingowego.

Dysponujemy także zapleczem gastronomicznym, w którym szef kuchni dba każdego dnia o to, by serwowane posiłki były nie tylko pełnowartościowe, ale także, a może przede wszystkim, smaczne.
Pragnącym wyciszenia i relaksu proponujemy wypoczynek w naszym pięknym ogrodzie, zimą zaś na częściowo zadaszonym tarasie słonecznym lub w saunie. Dbającym o zdrowie oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu fizykoterapii, balneologii, elektroterapii i światłolecznictwa. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowany personel w skuteczny sposób wpłyną na Państwa dobre samopoczucie oraz poprawę zdrowia.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek mamy propozycję zajęć rekreacyjnych, takich jak: gimnastyka na plaży, nornic walking, przejażdżki rowerem, wędkarstwo morskie.
Na naszych najmłodszych Gości czeka bezpieczny plac zabaw.
Gościom zorganizowanym przygotujemy niezapomnianą imprezę integracyjną, szkolenie czy kameralna konferencję.
Dla wymagających zorganizujemy bankiet czy inną imprezę okolicznościową.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »