Logo firmy

Palmowy Ogród Izabela Marszałek

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 42  

Firma w Odi.pl

16 dni

Miejscowość

Nowa Wieś

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

603 ... pokaż tel.603 614 490

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy Palmowy Ogród Izabela Marszałek

Firma Palmowy Ogród zajmuje się sprzedażą roślin egzotycznych, takich jak cykasy, palmy, kaktusy, drzewka cytrusowe, oliwne i wiele innych. Działalność prowadzona jest zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Rośliny są wysyłane od poniedziałku do środy za pomocą przesyłek kurierskich, a towary o wartości powyżej 200 zł dostarczane są na paletach. Warto zaznaczyć, że ze względu na specyfikę towaru (żywe rośliny), nie podlegają one gwarancji ani zwrotowi. Klienci mają jednak możliwość zapisania się do newslettera firmy, dzięki czemu otrzymają 10% zniżki na swoje pierwsze zamówienie. Siedziba Palmowego Ogrodu znajduje się w miejscowości Nowa Wieś, przy ulicy Przemęckiej 41b, 64-234 Przemęt, w Polsce.

Oferta firmy

Palmowy ogród to miejsce, w którym znajdziesz różnego rodzaju rośliny egzotyczne, takie jak między innymi palmy, drzewka cytrynowe czy kaktusy.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »