Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: PPHU Marko Sp.J.PPHU Marko Sp.J.
- zabawki edukacyjne, interaktywne - akcesoria dla niemowląt - ...
Logo firmy: BWG Polska Sp. z o.o.BWG Polska Sp. z o.o.
Wózki dziecięce i foteliki samochodowe: * JOOLZ * QUINNY * TEU...
Logo firmy: WEB 200 Tomasz LatusekWEB 200 - Tomasz Latusek
Projektowanie nowoczesnych stron oraz sklepów internetowych.

Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy F.H.U. Iguana s.c.

F.H.U. Iguana s.c.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 7557  

Firma w Odi.pl

ponad 17 lat

Miejscowość

Marki

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

1-4

Telefon

668 ... pokaż tel.668 307 306


Opis firmy F.H.U. Iguana s.c.

Firma powstała w 2007 roku, prowadzi działalność na terenie całej Polski. Sklep Cigarro.pl wyróżnia nowa jakość w obsłudze klienta, gwarancja satysfakcji, kolonialny charakter oraz stosowane opakowania na cygara, które zapewniają im odpowiednią oprawę i zabezpieczenie, nawiązując jednocześnie do kolonialnej tradycji handlowej.

Oferta firmy

Cigarro.pl to sklep z prawdziwymi cygarami z Kuby, Dominikany, Hondurasu, Nikaragui i Meksyku. W ofercie znajdują się akcesoria cygarowe (etui, obcinacze, popielniczki, zapalniczki, humidory), muzyka, nie tylko kubańska, literatura związana z cygarami i Kubą oraz zestawy cygar i akcesoriów jako upominki biznesowe. Nasze opakowania zapewniają cygarom odpowiednią oprawę i zabezpieczenie, nawiązując jednocześnie do kolonialnej tradycji handlowej.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »