Logo firmy: Pracownia Granitu Sp. z o.o.Pracownia Granitu Sp. z o.o.
Pracownia Granitu - doświadczone przedsiębiorstwo specjalizujące ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Energomax Engineering Jarosław UrzynicokEnergomax Engineering Jarosław ...
Oferujemy nowoczesne, oszczędne i ekologiczne kotły grzewcze: - ...
Logo firmy: PPHU Irbis-Trading Ireneusz SikorskiPPHU Irbis-Trading Ireneusz Sik...
- realizacje strzech - impregnacja p.pożarowa strzech - konstru...

Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy PPHU Paweł Sokołowski

PPHU Paweł Sokołowski

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 529  

Firma w Odi.pl

ponad 1 rok

Miejscowość

Częstochowa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

576 ... pokaż tel.576 059 141


Opis firmy PPHU Paweł Sokołowski

Przedsięwzięcie wyrosłe na gruncie wielu lat doświadczeni pracy z Klientami indywidualnymi i biznesowymi w runku tradycyjnym i DIY. Jako zespół stale mieliśmy i mamy do czynienia z Klientem zainteresowanym kupnem rolet na wymiar z serii rolet dzień noc, serii rolet zaciemniających i rolet plisowanych a także moskitier, rolet rzymskich i wielu innych. Dostarczanie Klientom pod drzwi produktu który kilka dni wcześniej został wybrany za pośrednictwem strony internetowej w zaciszu domowym to pewnego rodzaju standard. Sprzedaż internetowa i idący w ślad za tym nowy trend to nasza misja i tym kanałem chcielibyśmy dostarczać naszym Klientom nasze produkty. Tego rodzaju obsługa i rodzaj sprzedaży rolet na wymiar daje spore oszczędności czasu i środków a to z kolei czyni naszą ofertą korzystną i to zarówno jakościowo( nasze rolety dzień i noc, zaciemniające i plisowane oraz moskitiery wykonywane są z surowców najwyższej jakości ale i cenowo- jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę tak aby równolegle była najatrakcyjniejsza cenowo - zapraszamy.

Oferta firmy

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi konfiguracji i zamawiania rolet na wymiar, rolet dzień noc, zaciemniających, plisowanych, moskitier i innych jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi na prawdę szybką i wygodną metodę dotarcia do produktu jakościowo stojącego na najwyższym szczeblu w bardzo uczciwych cenach. Nasza oferta została tak skrojona aby kupno rolet na wymiar wraz z samodzielnym doborem systemu roletowego nie sprawiło trudności laikowi. Uczymy naszych Klientów jak samodzielnie wykonać pomiar i jak zainstalować system we własnym zakresie. W zamian za to oferujemy produkt premium w bardzo konkurencyjnej cenie. Nasz oferta rolet na wymiar, dzień noc, zaciemniających, plisowanych to idealne rozwiązanie dla osób które cenią sobie swój czas i środki ale również dla osób które potrzebują więcej czasu na zastanowienie się co wybrać. Nasza strona i konfigurator są czynne nieprzerwanie dla każdego z Państwa. Zapraszamy!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »