Logo firmy PPHU Paweł Sokołowski

Roletica.pl

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 346  

Firma w Odi.pl

ponad 5 miesięcy

Miejscowość

Częstochowa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

576 ... pokaż tel.576 059 141


Opis firmy Roletica.pl

Przedsięwzięcie wyrosłe na gruncie wielu lat doświadczeni pracy z Klientami indywidualnymi i biznesowymi w runku tradycyjnym i DIY. Jako zespół stale mieliśmy i mamy do czynienia z Klientem zainteresowanym kupnem rolet na wymiar z serii rolet dzień noc, serii rolet zaciemniających i rolet plisowanych a także moskitier, rolet rzymskich i wielu innych. Dostarczanie Klientom pod drzwi produktu który kilka dni wcześniej został wybrany za pośrednictwem strony internetowej w zaciszu domowym to pewnego rodzaju standard. Sprzedaż internetowa i idący w ślad za tym nowy trend to nasza misja i tym kanałem chcielibyśmy dostarczać naszym Klientom nasze produkty. Tego rodzaju obsługa i rodzaj sprzedaży rolet na wymiar daje spore oszczędności czasu i środków a to z kolei czyni naszą ofertą korzystną i to zarówno jakościowo( nasze rolety dzień i noc, zaciemniające i plisowane oraz moskitiery wykonywane są z surowców najwyższej jakości ale i cenowo- jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę tak aby równolegle była najatrakcyjniejsza cenowo - zapraszamy.

Oferta firmy

Dzięki naszemu autorskiemu systemowi konfiguracji i zamawiania rolet na wymiar, rolet dzień noc, zaciemniających, plisowanych, moskitier i innych jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi na prawdę szybką i wygodną metodę dotarcia do produktu jakościowo stojącego na najwyższym szczeblu w bardzo uczciwych cenach. Nasza oferta została tak skrojona aby kupno rolet na wymiar wraz z samodzielnym doborem systemu roletowego nie sprawiło trudności laikowi. Uczymy naszych Klientów jak samodzielnie wykonać pomiar i jak zainstalować system we własnym zakresie. W zamian za to oferujemy produkt premium w bardzo konkurencyjnej cenie. Nasz oferta rolet na wymiar, dzień noc, zaciemniających, plisowanych to idealne rozwiązanie dla osób które cenią sobie swój czas i środki ale również dla osób które potrzebują więcej czasu na zastanowienie się co wybrać. Nasza strona i konfigurator są czynne nieprzerwanie dla każdego z Państwa. Zapraszamy!

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »