Logo firmy: Progres s.c. N.Jurdzeń & W.Izbicki & W.ZemanekProgres s.c. N.Jurdzeń & W.Izbi...
- getry piłkarskie, - skarpety siatkarskie - skarpety termoakty...
Logo firmy: AB-BIS Firma Handlowa Władysława GłosnickaAB-BIS Firma Handlowa Władysław...
Oferujemy ODZIEŻ znanych firm: * MŁODZIEŻOWA * DAMSKA * MĘSKA ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Carpe Diem Ullrich WeistCarpe Diem Ullrich Weist
Carpe diem oferuje własne kolekcje takich ubranek jak: - sukien...
Logo firmy PPHU Stanteks Stanisław Kmieć

PPHU Stanteks Stanisław Kmieć

 (1 opinia) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 13662  

Firma w Odi.pl

ponad 17 lat

Miejscowość

Bielsko-Biała

Rok założenia

1990

Zatrudnionych

11-20

Telefon

602 ... pokaż tel.602 254 745


Opis firmy PPHU Stanteks Stanisław Kmieć

Firma Stanteks powstała w 1990 roku. Początkowo funkcjonowała jako spółka cywilna i zajmowała się tylko handlem hurtowym odzieżą. Od roku 2000 Firma zmieniła nazwę na obecnie funkcjonującą, czyli Stanteks i już bez wspólnika zajęła się produkcją strojów kąpielowych, z biegiem lat poszerzając swój asortyment o odzież rowerową i bieliznę termoaktywną. Zmiana profilu działalności Firmy z handlowej na produkcyjną była odpowiedzią na potrzeby rynku.

W Polsce tak jak i w krajach zachodnich rozpoczęła się moda na zdrowy tryb życia,efektem tego było coraz większe zapotrzebowanie na odzież sportową. Na rynku dostępna była właściwie tylko odzież wyprodukowana na Dalekim Wschodzie, niekoniecznie najlepszej jakości.

Powstałą na rynku niszę postanowiłem zagospodarować wchodząc na ten rynek z produktami, których konsumenci poszukiwali. Najpierw wyprodukowaliśmy i wprowadzili na rynek serię kostiumów kąpielowych dla kobiet i mężczyzn następnie uzupełniliśmy ją o kolekcje dziecięcą.

Kolekcja ta została bardzo pozytywnie przyjęta przez rynek i natychmiast wyprzedana, i tak powstawały kolejne kolekcje które niezmiennie podobają się naszym klientom. Na podobnej zasadzie poszerzaliśmy produkcję o odzież rowerową i bieliznę termoaktywną.

Również ta produkcja kiedyś bardzo niszowa ,obecnie ma bardzo wielu odbiorców.
Kiedyś do jazdy na rowerze używało się bawełnianej koszulki i spodni dresowych, obecnie coraz częściej użytkownik roweru sięga po odzież specjalistyczną wyprodukowaną tylko do jazdy na rowerze. Odzież taka charakteryzuje się specjalnym krojem, jest termoaktywna, nie krępuje ruchów i zdecydowanie lepiej nadaje się do jazdy niż odzież do tego nie przeznaczona.
Podobnie było z bielizną termoaktywną , którą produkujemy również od kilku lat pod swoją marką.

O wartości i jakości naszych produktów świadczy dwukrotna nominacja naszych wyrobów do konkursu „Najlepsze w Polsce”.

Firma nasza miała to szczęście że trafiła z produkcją tego asortymentu w niszę rynkową w tym czasie kiedy nikt o tym jeszcze nie pomyślał,dlatego dobrze zadomowiła się na tym rynku.

Obecnie nasz asortyment jest sprzedawany nie tylko na rynku krajowym ale jest eksportowany do krajów Europy Zachodniej i Wschodniej oraz na Bliski Wschód.
Nasza odzież rowerowa jest hitem sprzedażowym w Niemczech, a stroje kąpielowe hitem na Allegro w sprzedaży w Polsce i Ebayu w Wielkiej Brytanii.

W związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem na nasze wyroby Firma Stanteks jest zmuszona do ciągłego zwiększania swojej produkcji. W dobie światowego kryzysu jaki panuje również w branży odzieżowej ,świadczy to nie tylko o dobrej jakości naszych wyrobów,ale również o przywiązaniu klienta do marki Stanteks.

Na pewno dużą zasługą w rozwoju naszej Firmy jest to ,że jest to Firma Rodzinna i każdy z jej pracowników wkłada dużo serca i wiele pracy w jej dalszy rozwój , dzięki temu możemy z optymizmem patrzyć w przyszłość.

W dalszej perspektywie czasu chcemy zwiększyć asortyment odzieży do biegania oraz poszerzyć rynek zbytu dla swoich wyrobów oraz otworzyć sklep internetowy dla indywidualnych odbiorców.

Oferta firmy

- odzież rowerowa
- bielizna termoaktywna
- stroje kąpielowe damskie
-stroje kąpielowe dziewczęce
- kąpielówki
- spodenki kąpielowe
- czepki


Firma Stanteks jest producentem:
- Odzieży rowerowej
- Bielizny termoaktywnej
- Strojów kąpielowych

Marki w ofercie firmy

Stanteks

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »