Firma Handlowo Usługowo Przemys...
W ofercie firmy znaleźć można: okna, drzwi, witryny, elewacje, z...
Firma Produkcyjno-Usługowo-Hand...
Ogrodzenia, elewacje o fakturze piaskowca łupanego (naturalnie łu...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Norpol Norbert Polok
Sprzedaż detaliczna i hurtowa artykułów elektrycznych Usługi e...
Logo firmy

P.P.H.U. Miva s.c. M.M. Kucharczyk

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 2987  

Firma w Odi.pl

ponad 9 lat

Miejscowość

Kłobuck

Rok założenia

1997

Zatrudnionych

1-4

Telefon

502 ... pokaż tel.502 658 774

Adres WWW

Brak danych


Opis firmy P.P.H.U. Miva s.c. M.M. Kucharczyk

Firma działa od 1997 r i zajmuje się handlem materiałami hydraulicznymi budowlanymi płytkami ceramicznymi wszystkich polskich czołowych producentów. Wykonujemy również wizualizacje łazienek oraz innych pomieszczeń. Posiadamy również swoją mieszalnie tynków mozaikowych akrylowych i silikonowych w szerokim asortymencie kolorystycznym. Posiadamy również sklep internetowy w Sprzedaż materiałów i wykończeniowych: płytki ścienne,podłogowe i elewacyjne (wszystkich polskich producentów oraz z importu).Okna ,okna dachowe,parapety,drzwi wewnętrzne i zewnętrzne zarówno polskich producentów jak i z importu.

Panele podłogowe i ścienne,armatura sanitarna(kabiny ,wanny,brodziki, umywalki,baterie,meble łazienkowe ,grzejniki łazienkowe,lustra ) farby,tynki,(PROMA,ATLAS,FOX) tapety bawełniane,narzędzia ,art. elektryczne ,kleje,fugi ,zaprawy murarskie oraz gładzie gipsowe ,kostka brukowa ogrodzenia firmy KOST -BET oraz wiele innych artykułów.

Firma działa od 1997 r .Wcześniej była to spółka cywilna P.P.H.U.MIVA M.M. Kucharczyk obecnie są to dwie firmy :PMIVA SKO Tomasz Skoczylas Mokra 37 42-120 Miedźno oraz MIVA M.Kucharczyk 42-100 Kłobuck ol.Ogrójcowa

Obie te firmy od samego początku swojej działalności są nakierowane zarówno na indywidualnego odbiorcę jak i hurtownika.Skupia wokół siebie fachowców ,wykonuje wizualizację łazienek oraz inne projekty aranżacji wnętrz.

Oprócz sklepów stacjonarnych prowadzi także sprzedaż przez internet oraz importuje do wielu krajów oferowany w/w asortyment.

Fachowe doradztwo oraz rzetelność firmy MIVA SKO i MIVA sprawia ,że zakres sprzedaży i usług zatacza coraz większy obszar i przekracza granice Polski.

Również to ,że z nami można negocjować ceny przy większych zakupach sprawia,że klient pozostaje przy nas i jest zadowolony z przeprowadzonych transakcji.

Oferta firmy

- płytki ceramiczne
- meble łazienkowe
- Armatura sanitarna
- wizualizacja -projekty łazienek
- materiały budowlane
- chemia budowlana
- materiały wykończeniowe
- tynki akrylowe i mozaikowe mieszane od ręki
- drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
-panele ścienne i podłogowe
-okna ,drzwi oraz okna dachowe

Marki w ofercie firmy

Atlas, Paradyż, Cersanit, Tubądzin, Opoczno, Pilch, Cerrol, Polcolorit, Koło, Sanplast, Roca, Polskone, Porta, Mikea, Dre, Proma, Fox, Atlas, Mapei, Ceresit

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »