Logo firmy: Profil Habitat Piotr ŚnieżekProfil Habitat Piotr Śnieżek
W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne spektrum produktów wyt...
Logo firmy: Elko Sp. j. P. Kłosiński, J. StaszakElko Sp. j. P. Kłosiński, J. St...
PRODUKTY I USŁUGI Firma ELKO dostarcza i montuje: - bramy gara...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Budo-Kop Tomasz SkrzypczykBudo-Kop Tomasz Skrzypczyk
OFERUJEMY: - minikoparka z wiertnica glebowa i młotem hydraulic...

Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Przedsiębiorstwo innowacyjno wdrożeniowe Angra Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 63  

Firma w Odi.pl

ponad 10 miesięcy

Miejscowość

Otwock

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

508 ... pokaż tel.508 869 203


Opis firmy Przedsiębiorstwo innowacyjno wdrożeniowe Angra Sp. z o.o.

P.I.W. ANGRA Sp. z o.o. to ceniona firma budowlana specjalizująca się w dostawie wysokiej jakości płytek ceramicznych, w tym płytek podłogowych w Otwocku i płytek łazienkowych w Wawrze. Nasza oferta obejmuje także gresowe płytki oraz produkty renomowanych marek, takich jak Tubądzin. Działamy od wielu lat, oferując kompleksową obsługę i indywidualne doradztwo. Jeśli poszukujesz płytek ceramicznych, które łączą doskonały design z trwałością, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. P.I.W. ANGRA Sp. z o.o. to pewny wybór dla projektów budowlanych, które wymagają elegancji i jakości.

Oferta firmy

P.I.W. ANGRA Sp. z o.o. to renomowany dostawca płytek ceramicznych, w tym płytek podłogowych i łazienkowych w Otwocku i Wawrze. Oferujemy także gresowe płytki oraz produkty znanych marek, np. Tubądzin. Dzięki naszemu doświadczeniu i kompleksowemu doradztwu jesteśmy idealnym wyborem dla projektów, które stawiają na elegancję i jakość.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »