Logo firmy: MedBon Marcin BoniecMedBon Marcin Boniec
Ofertę kierujemy do każdego. Osoby, które dużo podróżują znajdą s...
Logo firmy: Psychodietetyka Beata HajduśPsychodietetyka Beata Hajduś
Wszystko co dotyczy wypoczynku, znajdziecie Państwo w naszej ofer...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Secco Janusz JustSecco Janusz Just
rejsy po Odrze, rejsy wycieczkowe, rejsy statkiem wycieczkowy...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Chemirol Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 543  

Firma w Odi.pl

ponad 4 lata

Miejscowość

Ciechocinek

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

604 ... pokaż tel.604 678 958


Opis firmy Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Chemirol Sp. z o.o.

Hotel Amazonka Conference & SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechocinka. Tylko tutaj znajdziesz profesjonalne SPA, komfortowe pokoje i smaczną kuchnię w hotelowej restauracji. Hotel posiada 39 przestronnych komfortowych pokoi oraz 10 doskonale wyposażonych bungalowów. Przejeżdżając do Ciechocinka nie możesz lepiej trafić, gdy szukasz hotelu, pensjonatu, kwater prywatnych. Nie bez znaczenia jest fakt, że hotel posiada doskonałą restaurację.

Oferta firmy

To o niej piszą na forach internetowych najlepsza restauracja w Ciechocinku. Opinia ta jest w pełni zasłużona, bo Szef Kuchni Radosław Danielak dba o jakość każdej potrawy serwowanej w restauracji Amazonka. To wszystko sprawia, że wiele osób w opiniach na Google pisze, że ten obiekt to najlepszy hotel w Ciechocinku lub hotel z basenem w Ciechocinku. Zastanawiasz się czemu odwiedzić Ciechocinek? Jest to wyjątkowe miasto o długiej historii uzdrowiskowej. Miasto to posiada długą historię uzdrowiskową. Blisko 200 lat Ciechocinek ozdrawia osoby go owiedziające.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »