Serwis Otako - odzyskiwanie dan...
- Odzyskiwanie danych z dysków twardych - Odzyskiwanie danych z ...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Seven Sp. z o.o.
Internetowy sklep komputerowy SEVEN KOMPUTERY Zielona Góra - ofer...
ITCube Software
ITCube to bardzo popularny polski system CRM. Oferujemy wysokiej ...
Logo firmy Reset2.pl Sp. z o.o.

Reset2.pl Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 4080  

Firma w Odi.pl

ponad 17 lat

Miejscowość

Wrocław

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

11-20

Telefon

71 3... pokaż tel.71 382 87 00


Opis firmy Reset2.pl Sp. z o.o.

RESET2.pl Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W naszych produktach główny nacisk kładziemy na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Specjalizujemy się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku stworzyliśmy już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 4 tysiące. Oznacza to, że ok. 200 tys. pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na programach rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Programy R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO są doskonałym uzupełnieniem systemów finansowo-księgowych innych producentów. Doceniła to m.in. firma SAP - światowy lider w zakresie oprogramowania dla firm. Na mocy umowy podpisanej w 2004 roku zostaliśmy partnerem SAP w zakresie rozwiązań komplementarnych (SAP Software Partner) i przygotowaliśmy specjalną wersję programu R2płatnikPRO dedykowaną dla systemu SAP Business One. W ten sposób powstał program R2płatnikSBO. System SAP Business One uzupełniony o program R2płatnikSBO stanowi kompletny system do zarządzania przedsiębiorstwem.

W ofercie posiadamy również własne programy wspierające pozostałe aspekty działalności firmy. Są to programy księgowe R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu R2faktury oraz wspierający zarządzanie i obsługę środków trwałych program R2środki. Korzysta z nich aktywnie już ok. 2,5 tys. użytkowników.

O bogatej funkcjonalności naszych systemów świadczy fakt, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem w biurach rachunkowych. Programy R2płatnik, R2fk i R2księga stanowią dla tych biur podstawowe narzędzie pracy.

Oferta firmy

R2płatnik to profesjonalny i nowoczesny system płacowo-kadrowy przeznaczony zarówno dla małych firm jak i dla dużych przedsiębiorstw posiadających rozbudowany system wynagrodzeń.

R2fk to system umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie pełnej księgowości.

R2księga to nowoczesny system przeznaczony dla małych i średnich firm prowadzących działalność gospodarczą o dowolnym profilu.

R2faktury to program komputerowy przeznaczony do obsługi sprzedaży i magazynu. Umożliwia szybkie wystawianie faktur oraz ich szczegółowe rozliczanie.

R2środki to propozycja dla wymagających użytkowników, którzy na prowadzenie szczegółowej ewidencji i prawidłowe rozliczanie amortyzacji środków, mogą poświęcić tylko niewielką ilość czasu.

R2przelew to program komputerowy przeznaczony do drukowania i ewidencjonowania bankowych poleceń przelewów oraz dowodów wpłat.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »