Logo firmy: Empir Krystyna Rafał KłonkowscyEmpir Krystyna Rafał Kłonkowscy
Drukarnia empir Poznań oferuje: - kalendarze, - ulotki, - bro...
Logo firmy: Locomo Arkadiusz ZychLocomo Arkadiusz Zych
Studio filmowe i multimedialne. Dom mediowy. Reklama telewizyjna....
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Artcolor M.Pawluk Sp. j.Artcolor M.Pawluk Sp. j.
Oferujemy grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem . Nanoszenie ...

Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Southpeople Sp. z o.o.

Southpeople Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 715  

Firma w Odi.pl

ponad 3 lata

Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

607 ... pokaż tel.607 976 486


Opis firmy Southpeople Sp. z o.o.

Agencja reklamowa Southpeople to kreatywny zespół zajmujący się kompleksową obsługą marketingową. Budujemy silne marki, profesjonalnie i umiejętnie odświeżamy wizerunek, tworzymy kreatywne i nieszablonowe pomysły a nasze kampanie osiągają założone cele.

Od wielu lat pomagamy naszym Klientom wyróżniać się wśród konkurencji tak by zainteresować docelowego odbiorcę i osiągnąć założony sukces. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, angażujemy w życie marki, poznajemy potrzeby klienta a na koniec zaskakujemy kreatywnym podejściem. Naszą celem jest tworzyć i dostarczać najlepsze projekty kreatywne.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów marketingowych dla wielu firm z różnych branż - tych znanych i nieznanych, tych małych i tych dużych. Liczy się dla nas najwyższa jakość obsługi i założony wynik.

Agencja reklamowa Southpeople działa na terenie Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Gliwic, województwa śląskiego i całej Polski. Lokalizacja nie jest żadną przeszkodą. Korzystając z nowoczesnych form kontaktu jesteśmy w stanie zrealizować projekt dla klienta na końcu świata.

Oferta firmy

Oferujemy kompleksową obsługę marketingową w tym: identyfikacja wizualna, logotypy, branding, projektowanie graficzne, strategie marketingowe, copywriting, naming, kampanie reklamowe on i offline, budowanie wizerunku, grafika reklamowa, dedykowane strony, portale i aplikacje - rzeczy nie osiągalne!

Marki w ofercie firmy

Getin Bank, Opel, Skoda, Getin Leasing, Aicon Xray, Cottondeer, Levis

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »