Logo firmy: PrintPoint Norbert RegulskiPrintPoint Norbert Regulski
Oferujemy druk cyfrowy, offsetowy oraz wielkoformatowy: - wizytó...
Logo firmy: Studio MANIX Paweł RydzewskiStudio MANIX Paweł Rydzewski
Wykonujemy wizytówki, ulotki, katalogi, szyldy, banery, kasetony,...
Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Promoters Sp. z o.o.Promoters Sp. z o.o.
Organizacja eventów - planowanie od podstaw, logistyka, realizacj...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy Piórotusz Angelika Czerwińska Dominik Braszak s.c.

Piórotusz Angelika Czerwińska Dominik Braszak s.c.

 (3 opinie) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 271  

Firma w Odi.pl

ponad 3 miesiące

Miejscowość

Stęszew

Rok założenia

2022

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

790 ... pokaż tel.790 642 767

Wersje językowe opisu firmy:
  • Angielska wersja opisu firmy

Opis firmy Piórotusz Angelika Czerwińska Dominik Braszak s.c.

Jesteśmy drukarnią cyfrową i offsetową, obsługującą zlecenia dla Klientów w całym kraju i na świecie - oferujemy profesjonalne usługi i wsparcie na każdym etapie realizacji.

Przekształć swoje pomysły w gotowy wydruk.

W naszej drukarni znajdziesz szeroki wybór usług, obejmujący druk cyfrowy, offsetowy i wielkoformatowy, a także materiały reklamowe, ulotki, katalogi, wizytówki, gadżety reklamowe i wiele innych. Dodatkowo, realizujemy personalizowane zamówienia, aby Twoje wydruki były wyjątkowe i dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego Drukarnia PIÓROTUSZ?

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, dlatego kładziemy nacisk na profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Dzięki pasji do druku i wykorzystaniu zaawansowanych technologii, możemy realizować każde zamówienie z precyzją i wysoką jakością. Jako drukarnia Stęszew zapewniamy kompleksową obsługę drukarską, dopasowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

W ofercie nie widzisz opcji, które chciałbyś uzyskać?
Skontaktuj się z nami! Wspólnie stworzymy coś nieszablonowego.

Jesteśmy tutaj, aby być Twoim zaufanym partnerem w druku, zapewniając profesjonalne usługi i wsparcie na każdym etapie procesu - od pomysłu projektu, aż po ostateczny produkt.


"Jestem wieloletnim specjalistą w poligrafii z zamiłowaniem do druku. Doświadczenie w dziedzinie druku cyfrowego i offsetowego pozwala mi dostarczać Klientom usługi najwyższej jakości. Prywatnie, fascynuję się Formułą 1 oraz uwielbiam trening siłowy. Nieustannie dążę do celu i nigdy się nie poddaję."

_____________________

Drukarnia PIÓROTUSZ - drukujemy emocje | wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, naklejki, etykiety druk cyfrowy, druk offsetowy, druk wielkoformatowy | Drukarnia Stęszew | Drukarnia Poznań | Drukarnia Wielkopolskie

Oferta firmy

Wizytówki, banery, kalendarze, ulotki, katalogi, plakaty, naklejki, etykiety, teczki ofertowe, notesy, etykiety, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, gadżety reklamowe oraz wiele więcej.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »