Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: English for Professionals - Szkolenia Językowe Dla Firm Tomasz ZdrzałkaEnglish for Professionals - Szk...
Języki: - język angielski - język niemiecki - język włoski ...
Logo firmy: Akademia Zdrowia Sp. z o.o. Sp. k.Akademia Zdrowia Sp. z o.o. Sp....
- Policealna Szkoła Kosmetyczna - Policealna Szkoła Fryzjerska ...
Logo firmy: Lauren Peso Polska S.A.Lauren Peso Polska S.A.
Szkolenia: - Skuteczne zarządzanie czasem - Umiejętność wywiera...

Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy HireQ Carmel Cassar

HireQ Carmel Cassar - produkty/usługi

 (0 opinii) dodaj opinię

Wybrane produkty/usługi firmy HireQ Carmel Cassar

Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma wybranymi produktami/usługami oferowanymi przez firmę HireQ Carmel Cassar. Aby dotrzeć do szczegółów ofert kliknij w tytuł oferty. Do pełnej listy towarów i usług znajdujących się w ofercie firmy dotrzesz poprzez link "Zobacz pozostałe produkty/usług firmy".

Lekcje angielskiego i włoskiego online dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe. Lektor specjalizuje się w kursach języka biznesowego. ... czytaj dalej »
Świadczymy ukierunkowane usługi rekrutacyjne polegające na poszukiwaniu kandydatów z branży IT, Edukacja, HR oraz Opieka Finansowa (księgowość) na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez nasz zespół rekruterów. - Prowadzimy wstępne rozmowy z klientami ... czytaj dalej »