Logo firmy Technet Sebastian Nowak

Technet Sebastian Nowak

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1736  

Firma w Odi.pl

ponad 10 lat

Miejscowość

Elbląg

Rok założenia

2014

Zatrudnionych

1-4

Telefon

55 6... pokaż tel.55 643 35 36


Opis firmy Technet Sebastian Nowak

TECHNETŸ jest firmą dla której priorytetem działania jest pomoc klientowi. Wciąż inwestujemy w nowe maszyny, urządzenia, sprzęt pomiarowy oraz szkolenia personelu w celu polepszania jakości świadczonych dla Państwa usług. Dzięki uzyskaniu dotacji unijnych zakup nowoczesnej aparatury odbywa się bez konieczności podwyższania cen. To co nas wyróżnia to przede wszystkim pełen profesjonalizm świadczonych usług, bezpłatna diagnoza oraz wstępna diagnoza na miejscu w 3 minuty, krótkie terminy napraw, konkurencyjne ceny, gwarancja na wykonane naprawy a ponadto: szybki i prosty dojazd, (szczegóły w zakładce kontakt).

Oferta firmy

Technet Elbląg to firma w której zajmujemy się serwisowaniem, naprawami smartfonów, serwisem komputerów, laptopów.
Wymieniamy rozbite ekrany wyświetlacze, baterie, gniazda ładowania, wykonujemy wszelkie naprawy związane z zaawansowaną elektroniką.
Posiadamy w ofercie folię hydrożelową do wszystkich modeli telefonów, zegarków, aparatów cyfrowych, tabletów i innych urządzeń wyposażonych w wyświetlacze dotykowe.

Obszar działania firmy

Elbląg

Marki w ofercie firmy

Samsung, Apple, Huawei, LG, Sony, Xiaomi, Lenovo, HTC, Motorola, Nokia, Oppo, Iphone

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »