Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Atelier Ostaszewska Kamila Ostaszewska-BryjaAtelier Ostaszewska Kamila Osta...
- suknie ślubne w Poznaniu - szycie sukien ślubnych - suknie wi...
Logo firmy: Atelier Mody Barbary Z. PPHU - Barbara ZającAtelier Mody Barbary Z. PPHU - ...
Atelier Mody Barbary Z to pracownia krawiecka zajmująca się usług...
Logo firmy: Concept Anna Szubańska Mariusz Szubański Tomasz Szubański s.c.Concept Anna Szubańska Mariusz ...
Oferujemy usługi w zakresie tworzenia nowych modeli na podstawie...

Szukasz inwestora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać maszyny? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz dystrybutora? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać firmę? Wejdź na BiznesOferty.pl         Aby sprzedawać hurtowo towary? Wejdź na BiznesOferty.pl         Chcesz sprzedać nieruchomość komercyjną? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz kontaktów w biznesie? Wejdź na BiznesOferty.pl         Szukasz wspólnika? Wejdź na BiznesOferty.pl        

Logo firmy ThorBud Consulting Tomasz Baran

ThorBud Consulting Tomasz Baran

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 1288  

Firma w Odi.pl

ponad 4 lata

Miejscowość

Bydgoszcz

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

574 ... pokaż tel.574 737 308


Opis firmy ThorBud Consulting Tomasz Baran

Nasza firma prowadzi sklep internetowy sprzedający okulary przeciwsłoneczne i antyrefleksyjne w atrakcyjnych cenach. Nasze motto to modne okulary okulary w atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż okulary sprawdzonych i dobrych producentów. Większość oferowanych przez na okularów przeciwsłonecznych posiada zabezpieczenie przeciwsłoneczne w postaci filtrów UV oraz warstwy polaryzacyjnej. U nas znajdą Państwo cały dostępny asortyment okularów przeciwsłonecznych i antyrefleksyjnych oraz blog branżowy z artykułami poświęconymi modzie i tematyce okularów przeciwsłonecznych. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i wysyłkę w 24h.

Oferta firmy

W ofercie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne następujących producentów: PolarZONE, SPEED Polarized, Revers, COTE exclusive oraz DRACO. Okulary przeciwsłoneczne i okulary antyrefleksyjne zostały podzielone na następujące kategorie: nerdy, kujonki, pilotki, aviatory, kocie oczy, okulary sportowe, akcesoria do okularów, okulary dla kierowców. Większość sprzedawanych w sklepie okularów posiada polaryzację.

Marki w ofercie firmy

PolarZONE, COTE exclusive, REVERS

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »