Logo firmy

Unimar-Klima

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 32  

Firma w Odi.pl

20 dni

Miejscowość

Warszawa

Rok założenia

Brak danych

Zatrudnionych

Brak danych

Telefon

601 ... pokaż tel.601 211 321


Opis firmy Unimar-Klima

Nasza firma UNIMAR KLIMATYZACJE istnieje od 1991 roku i zajmuje się usługami instalacji teletechnicznych oraz montażem urządzeń klimatyzacji. Głównie współpracujemy z największymi dostawcami urządzeń klimatyzacyjnych, tym samym wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów oraz dobierając najlepsze urządzenia dla ich oczekiwań i rozwiązań. Jak wiadomo by zapewnić idealną i komfortową temperaturę do pracy warto pomyśleć o montażu klimatyzacji w naszym domu lub biurze. Zrób to zanim zaskoczy Cię upał :-)
Firma Unimar Klimatyzacje posiada certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego, które poświadczają pełny profesjonalizm naszych usług. Teren naszych działań i obsługi to głównie Warszawa (Tarchomin, Bródno, Białołęka) i okolice, z możliwością wykonywania zleceń na terenie całej Polski.
Ceny urządzeń, kosztów montażu i materiałów instalacyjnych ustalane są indywidualnie po wykonaniu oględzin technicznych i miejsca montażu klimatyzacji u Klienta.
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnej firmy od montażu i serwisu klimatyzacji, posiadającej wieloletnie doświadczenie na rynku - Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Oferta firmy

Oferta naszej firmy Unimar-Klimatyzacje to między innymi:
- montaż klimatyzacji
- serwis klimatyzacji
- wycena montażu i ewentualnego serwisu sprzętu klimatyzacji
- montaż klimatyzatorów do domu i biura
- serwis klimatyzatorów do domu i biura
- dodatkowe instalacje teletechniczne

Zapraszamy !

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »