Dom w cenie mieszkania

Dodany: 2023.09.18
Salon z aneksem kuchennym w domu mobilnym do całorocznego zamieszkania

Czy możliwy jest zakup domu w cenie mieszkania? Oczywiście, że tak. I nie mówimy tu o budynkach ,,z drugiej ręki”.

Stosunkowo nowym rozwiązaniem w budownictwie są domy mobilne. Nie każdy wie, że mogą one zostać wykorzystane nie tylko do czasowego wypoczynku czy pracy, ale również do całorocznego zamieszkania. Stosowane w produkcji materiały oraz technologia, mogą zostać dostosowane do wymagań. Dzięki temu możliwe jest spełnienie wymogów zarówno norm budowlanych obowiązujących w danym kraju, jak i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego czy warunków zabudowy wydanych dla danej działki.

Domy mobilne występują w różnych rozmiarach. Dzięki możliwości połączenia kilku modułów, możemy uzyskać nawet ponad 100 metrowy dom. Przykład takiego budynku, choć w mniejszym metrażu, znajdziemy tu: dmkbudownictwo.pl/domy-mobilne....

Wygląd zewnętrzny, rozmieszczenie pomieszczeń, kolorystyka czy elementy wyposażenia – o tym wszystkim decyduje nowy właściciel mobilnego domu modułowego. Po ustaleniu wszystkich wymienionych elementów, następuje wycena budynku. Niejednokrotnie, w pełni wykończony i wyposażony dom mobilny okazuje się tańszy niż mieszkanie w bloku. Przed dokonaniem zakupu nowego lokum, najlepiej, więc przeanalizować wszystkie dostępne na rynku opcje.

Kategoria: Teksty branżowe
Oceń wpis:
0/0
  • Poleć wpis na:
     
     
Komentarze:
Jeszcze nikt nie zamieścił komentarza do wpisu.