Dodaj boks reklamowy w tym miejscu
Stwórz boks dla swojej firmy i promuj ją w Odi.pl.
Logo firmy: Bimart Marek BiczakBimart Marek Biczak
- rzeźby-karykatury Guillermo Forchino, - rzeźby Veronese, - fi...
Logo firmy: KrukDuo Działalność muzyczno-artystyczna Marta KrukKrukDuo Działalność muzyczno-ar...
Doradzimy: Jak wykorzystać muzykę podczas imprez Co muzyczni...
Logo firmy: Pracownia artystyczna Artnes Agnieszka SiemieżPracownia artystyczna Artnes Ag...
Malarstwo na zamówienie, Obrazy w różnorodnej tematyce: - koni...
Logo firmy Amber Tattoo Sp. z o.o.

Amber Tattoo Sp. z o.o.

 (0 opinii) dodaj opinię
  • Liczba odwiedzin: 102  

Firma w Odi.pl

ponad 1 miesiąc

Miejscowość

Wrocław

Rok założenia

2023

Zatrudnionych

1-4

Telefon

600 ... pokaż tel.600 833 181


Opis firmy Amber Tattoo Sp. z o.o.

Zapraszamy do Amber Tattoo Wrocław, renomowanego studia tatuażu położonego przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 15. Nasze studio to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z profesjonalizmem, tworząc niezapomniane dzieła na Twojej skórze.

W Amber Tattoo Wrocław wierzymy, że tatuaż to nie tylko ozdoba ciała, ale również wyraz osobowości i emocji. Dlatego też nasze doświadczone i utalentowane artystki oraz artyści tatuażu starają się zrozumieć Twoją wizję i przenieść ją na skórę w sposób unikalny i wyjątkowy.

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, śledzą najnowsze trendy i techniki, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Bezpieczeństwo i higiena są dla nas priorytetem, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów oraz przestrzegamy ścisłych standardów sanitarnych.

W Studio Amber Tattoo możesz liczyć na szeroki zakres usług, począwszy od drobnych wzorów po pełne rękawy czy duże projekty na plecach. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie tatuażu, czy doświadczonym entuzjastą, z przyjemnością spełnimy Twoje oczekiwania.

Oferta firmy

Jeśli marzysz o wyjątkowym tatuażu, który będzie odzwierciedleniem Twojej osobowości lub ważnego dla Ciebie znaczenia, odwiedź nasze studio tatuażu Amber Tattoo Wrocław i pozwól nam sprawić, że Twoja wizja stanie się rzeczywistością.

Firmy pokrewne w katalogu


Lokalizacja firmy na mapie

Dodaj opinię o firmie


Nieaktualne dane firmy?

Jeżeli masz dostęp do panelu edycji danych, zaloguj się i wprowadź zmiany. W innym wypadku skorzystaj z formularza i zgłoś nieaktualne dane firmy »